NOVÝ FORD MUSTANG MACH 1

Zoznámte sa s novým meradlom dynamiky v modelovom rade Mustang. Predstavujeme Ford Mustang v novej limitovanej edícii Mach 1. Najvýkonnejší člen radu Ford Mustang v Európe sa nestratí ani na pretekárskom okruhu.

Obrovský výkonový arzenál: Motor 5.0 V8 poskytuje kolosálny výkon 460 k pri 7250 ot./min a krútiaci moment 529 Nm pri 4900 ot./min.

Aerodynamicky tvarovaný. Agresívne rezaný. Dekorovaný špecifickými detailami limitovanej edície. Nájdete tu tiež veľa pokročilých funkcií a technológií pre vylepšenie jazdných vlastností: toto je Mustang určený pre tých, ktorí to so športovými vozidlami myslia vážne.

BEZKONKURENČNÁ OBRATNOSŤ

V záujme optimálnej ovládateľnosti a stability je precízne naladený podvozok kombinovaný s tuhšími stabilizátormi aj predným odpružením. Špeciálne kalibrovaný elektrický posilňovač riadenia (EPAS) následne zaisťuje ostrejšie odozvu riadenia.

NEZAMENITEĽNÝ EXTERIÉR

Každý detail nového Mustangu Mach 1 prispieva k lepším jazdným výkonom. Účinnejší aerodynamický dizajn zvyšuje prítlačnú silu oproti iným modelom radu Mustang. Nová predná mriežka zaisťuje lepšie chladenie, potrebné pre optimálny výkon na pretekárskom okruhu, a zároveň dodáva vozidlu agresívnejší, dominantnejší výzor. Vyberte si z palety dostupných farieb karosérie vrátane exkluzívneho šedého laku šedá Fighter Jet. Štýl inšpirovaný pretekárskymi vozidlami dotvárajú typické pruhy na kapote a bočných partiách v matnom čiernom prevedení. A 19" kolesá z ľahkých zliatin v povrchovej úprave Tarnished Dark spolu s exkluzívnymi pneumatikami Michelin udeľujú vozidlu dramatický vzhľad aj optimálne jazdné vlastnosti.

NEZAMENITEĽNÝ DIZAJN

Štýlový, komfortný a predovšetkým športový interiér vozidla Mustang Mach 1 sa vyznačuje prémiovými koženými športovými sedadlami so špecifickými dekoračnými pruhmi Mach 1; unikátnym prístrojovým panelom s tmavým efektom a výraznými akcentami; bielou hlavicou radiacej páky v tvare biliardové gule a špecifickým znakom limitovanej edície Mach 1. Dôležité prevádzkové údaje sa zobrazujú na digitálnom prístrojovom štíte s uhlopriečkou 12,3". Jazdné vlastnosti vozidla Ford Mustang Mach 1 ďalej vylepšuje súbor inteligentných asistenčných systémov.

NEPORAZITEĽNÝ NA OKRUHU

Mach 1 je kráľom ciest, ale vďaka rade športových úprav je tento variant Fordu Mustang ako doma aj na pretekárskej trati. Posilňovač bŕzd zabezpečuje rýchlejšiu odozvu pri brzdení. Prídavné chladenie motorového oleja, prevodového oleja i zadného diferenciálu umožňuje dlhšiu nasadenie na okruhu bez straty výkonu. Vylepšené sanie zlepšuje prietok vzduchu motorom. Podľa zvoleného jazdného režimu sa mení správanie motora, odozva plynu a riadenia, ale aj citlivosť stabilizačného a protipreklzového systému. Mustang Mach 1 má aj režim Track pre jazdu na pretekárskom okruhu.

NEPREHLIADNUTEĽNÝ VÝKON

Mustang Mach 1 je k dispozícii so šesťstupňovou manuálnou alebo desaťstupňovou automatickou prevodovkou. Je obratný na okruhu aj na ceste.

Špeciálne naladený motor V8 s objemom 5,0 l má vynikajúci výkon 460 koní pri 7250 ot./min a krútiaci moment 529 Nm pri 4900 ot./min.

Vylepšenia vonkajšieho dizajnu ako špeciálne tvarované predné partie, zadný difúzor alebo zadný spojler zvyšujú aerodynamickú účinnosť. Prepínateľné jazdné režimy Normal, Sport a Track umožňujú plynule meniť jazdný nastavenia Mustangu Mach 1 podľa podmienok.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku: