LETO BEZ SPLÁTOK

Užite si splátkové prázdniny vo Forde! Máme pre vás Leto bez splátok, počas ktorého za váš nový Ford až 3 mesiace neplatíte! Ponuka platí na stovky osobných vozidiel Ford dostupných ihneď.

Hlavné výhody Leta bez splátok

 • Pri financovaní vášho nového vozidla Ford prostredníctvom finančného lízingu od spoločnosti
  IMPULS-LEASING vám budú prvé 3 mesačné splátky istiny a úroku odložené (poistenie je hradené zákazníkom).
 • V rámci akciovej ponuky získate tiež 5 rokov predĺženej záruky Ford Protect na všetky vozidlá 
  5-ročný Grátis servis na vybrané vozidlá ZDARMA.
 • Výhody akcie Leto bez splátok si môžete uplatniť na všetky osobné vozidlá Ford z aktuálnej ponuky, vrátane najnovších a najžiadanejších modelov, ako sú napríklad Kuga, Puma alebo Focus. 

  AKCIOVÝ CENNÍK – LETO BEZ SPLÁTOK

Ďalšie podmienky akciovej ponuky

 • Vozidlá musia byť financované formou finančného lízingu prostredníctvom spoločnosti
  IMPULS-LEASING Slovakia s. r. o. na dobu 36, 48 a 60 mesiacov.
 • Mesačná splátka havarijného poistenia a PZP (prípadne doplnkového poistenia) je splatná od prvého mesiaca trvania úverovej zmluvy.    
 • Minimálna záloha je vo výške 20 % z ceny vozidla (maximálne 60 %) pre fyzické osoby a 25 % z ceny vozidla (maximálne 60 %)  pre právnické osoby.
 • Ponuka sa vzťahuje na nové ale aj predvádzacie vozidlá značky Ford.

Pre individuálnu ponuku a detailné informácie týkajúce sa dostupnosti vozidiel Ford s uvedeným financovaním neváhajte kontaktovať vášho autorizovaného predajcu Ford alebo si vyberte z bohatej ponuky skladových vozidiel dostupných ihneď.

Akciová ponuka platí do odvolania a nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy.
Ponuka platí na nové aj predvádzacie vozidlá Ford s financovaním prostredníctvom IMPULS-LEASING Slovakia s. r. o. Informácie o kombinovateľnosti s inými ponukami žiadajte u predajcov. 

Fotografie sú ilustračné.

*3 MESIACE BEZ SPLÁTOK - pri financovaní vášho nového vozidla prostredníctvom finančného leasingu od spoločnosti IMPULS-LEASING vám budú prvé tri mesačné splátky istiny a úroku odložené (poistenie je hradené zákazníkom).Modelový príklad: Financovanie pri cene vozidla 16 990,- EUR je formou  finančného leasingu na 60 mesiacov, s akontáciou vo výške 5.097,- EUR, s 57 mesačnými splátkami s poistením vo výške 285,66 EUR. Spracovateľský poplatok je 0,00 EUR, kúpna cena je vo výške 120,- EUR. RPMN vrátane poistenia je 9,22 % a celková čiastka spotrebiteľa je 20.976,93  EUR.  Maximálny ročný nájazd je 20 000 kilometrov, celkový nájazd za 5 rokov spolu je 100 000 kilometrov.Táto ponuka je určená výlučne pre spotrebiteľov.

**5 ROKOV SERVIS – platí pre vybrané vozidlá Ford