NOVÝ FORD RANGER RAPTOR

NOVÝ FORD RANGER RAPTOR

NOVÝ FORD RANGER RAPTOR

Pripravte sa na nový Ford Ranger Raptor: vrcholný model s pohonom 4WD z dielne Ford Performance.  Vozidlá Ford Ranger sú preslávené svojou odolnosťou v teréne, ale úplne nová generácia so sebou prináša ešte väčšiu odolnosť a výkon. Pýši sa dvojito preplňovaným benzínovým motorom 3.0 V6 EcoBoost, špičkovým podvozkom s tlmičmi Fox a extrémnym jazdným režimom „Baja“. Výkon je vždy na prvom mieste.

 

PREHLIADNITE SI RANGER RAPTOR ZO VŠETKÝCH STRÁN1

SILA A VÝKON

Ranger Raptor je dostupný v dvoch verziách: so zážihovým motorom 3.0 EcoBoost V6 Bi-turbo2 a vznetovým motorom 2.0 EcoBlue Bi-turbo3. Oba ponúkajú ohromujúcu dynamiku a obrovský výkon. Raptor len tak niekto nedoženie!

SKUTOČNÝ DIVOCH

V jazdnom režime Baja sa nastavenie nového Rangeru Raptor okamžite prispôsobí požiadavkám jazdy v teréne. 4

TLMIČE FOX

Nový Ranger Raptor je nekompromisné Off-Roadové vozidlo. Vďaka špeciálnym tlmičom Fox zvládne jeho podvozok prakticky akýkoľvek terén, od veľmi rýchlej jazdy terénom na uzavretej trati "Off-RoadRacing", až po pomalú jazdu náročným terénom.

LUXUS VO VNÚTRI

Interiér nového vozidla Ranger Raptor prešiel kompletným prepracovaním. Nové digitálne rozhranie a špecifické prevedenie poťahov s logom Raptor.

Zobrazené vozidlo je iba ilustračné. Akákoľvek špecifikácia zobrazená na obrázku nemusí byť dostupná pre slovenský trh.

Najväčšia online ponuka
nových, predvádzacích a jazdených vozidiel Ford na Slovensku:

 

Dôležité informácie

Obrázky a informácie na týchto stránkach nemusia zodpovedať najnovším špecifikáciám pre slovenský trh. Môžu obsahovať prvky dostupné len za príplatok, prípadne aj prvky nedostupné v Slovenskej republike.

[1] Animácia bola vytvorená iba pre ilustračné účely a zobrazuje predprodukčné vozidlo. Obrázok bol vytvorený počítačom. Všetka zobrazená špecifikácia nemusí byť dostupná pre slovenský trh.

[2] Zážihový motor 3.0 EcoBoost V6 bude dostupný od leta 2022.

[3] Vznetový motor 2.0 EcoBlue bude dostupný od jari 2023.

[4] Iba na jazdu na uzavretej trati. Pred jazdou v teréne si vždy prečítajte dodatok k návodu na obsluhu pre verziu Raptor, zoznámte sa s obtiažnosťou terénu i trasy a používajte