Fotogaléria

Legendárny Transit teraz aj vo Vašom meste

Vyskúšajte si legendárny Ford Transit teraz aj vo vašom meste. Hľadáte ideálneho pomocníka pre vaše podnikanie? Nedajte si ujsť mimoriadnu príležitosť a vyskúšajte si legendu medzi dodávkami počas 6-týždňovej Ford Transit Tour 2012. Počas tejto akcie máte jedinečnú príležitosť sa osobne zoznámiť so širokou paletou verzií Ford Transit, ktorý podáva pomocnú ruku tým, ktorí to vedia oceniť, už viac ako 40 rokov. Transit ponúka mimoriadne nízke prevádzkové náklady. Zažijete testovacie jazdy, jazdy v teréne, jazdy zručnosti, testy spotreby a ešte oveľa viac na zúčastnených vozidlách. Podrobné informácie o programe akcie Vám poskytne Váš predajca značky Ford.

 


Ford Transit Van s pojazdnou dielňou

Ford Transit Jumbo Van s pojazdnou dielňou SORTIMO a pohonom 4x4 predstavuje profesionálne riešenie pre firmy aj živnostníkov, ktorí potrebujú udržiavať svoje podnikanie v pohybe. Vozidlo sa pýši nielen tradičnými úžitkovými vlastnosťami, ale vo verzii s pohonom 4x4 prináša aj výborné jazdné vlastnosti v teréne. Pojazdná dielňa  od  spoločnosti SORTIMO robí z Fordu Transit servisný a montážny automobil v pravom slova zmysle.

Ford Transit DCi Van

6-miestny Ford Transit Jumbo DoubleCab in Van je tradičným a veľmi obľúbeným riešením pre zákazníkov, ktorý potrebujú skĺbiť prepravu nákladu s prepravou osôb. Na palube Fordu Transit Jumbo DCi Van odveziete pohodlne až 6 osôb a súčasne ste schopný prepraviť až 11m³ rozličného nákladu. Ford Transit aj v tejto verzii prináša možnosť voľby predného pohonu, zadného pohonu alebo verziu s pohonom 4x4.

Ford Transit Kombi

9-miestny Ford Transit Kombi reprezentuje v rámci Transit Tour 2012 obľúbené verzie Fordu Transit na prepravu osôb, ktoré vynikajú bohatou štandardnou výbavou, kvalitným spracovaním detailov a vynikajúcou hospodárnosťou. Tak ako všetky vozidlá Ford Transit prichádza aj verzia Kombi s kompletným bezpečnostným balíkom s ABS, EBD, ESP, TCS, HLA a novými dieselovými motormi spĺňajúcimi prísne emisné normy EURO V.

Ford Transit Podvozok - sklápací valník

Ford Transit Podvozok v prevedení jednokabíny SingleCab je vozidlo určené hlavne na prepravu rozmerných nákladov. Vo verzii zúčastnenej na Tour má stredný rázvoro MWB a je vybavené trojstraným sklápacím valníkom pre zjednodušenie manipulácie hlavne so sypkým materiálom. Vozidlo je štandardne vybavené dvojmontážou na zadnej náprave, čo zvyšuje úroveň jeho jazdných a úžitkových vlastností.

Ford Transit Podvozok - valník s posypovým zariadením

Ford Transit Podvozok DoubleCab  s fabrickým hliníkovým valníkom predstavuje ideálne riešenie pre prepravu rozmernejších nákladov a pre umiestnenie špeciálnych zariadení. Pre predstavu sme pri príležitosti Transit Tour 2012 nainštalovali na korbu vozidla odnímateľné zariadenie na posyp ciest. Ford Transit Podvozok DoubleCab  je súčasne homologizovaný na prepravu až siedmich osôb.