Fotogaléria

Parížsky autosalón 2012

Spoločnosť Ford Motor Company smeruje k cieľu ponúkať najmodernejší sortiment produktov na európskom trhu vďaka veľkému zrýchleniu produkcie nových osobných aj úžitkových automobilov, pričom niekoľko nových modelov, konkrétne Mondeo, Fiesta, EcoSport a Tourneo Connect boli k videniu už na Parížskom autosalóne 2012. Predstavitelia spoločnosti Ford sa vyjadrili, že do roku 2017 omladia svoj európsky sortiment takmer dvojnásobne, čo do objemu, vďaka čomu by mal byť ich sortiment automobilov najmodernejší v Európe. Pokiaľ ide o úžitkové vozidlá, spoločnosť Ford za rovnaké obdobie úplne prepracuje 30 percent modelov, čo je opäť podstatne viac, než v prípade ktoréhokoľvek konkurenta. „Stojíme na začiatku pravdepodobne najagresívnejšej kampane uvádzania nových produktov, akú kedy spoločnosť Ford of Europe zažila,“ povedal Stephen Odell, predseda a výkonný riaditeľ spoločnosti Ford of Europe. „Nové produkty v našich showroomoch a na výstave v Paríži sú skutočným dôkazom nášho odhodlania investovať do vývoja a budúcnosti aj v týchto ťažkých časoch.“

 

Viac informácií o expozícií značky Ford na parížskom autosalóne

 

Štýlová, nová Fiesta

Nový Ford Fiesta vznikol pre vaše čisté potešenie z jazdy. Jeho inteligentná technika vybaví všetky nudné záležitosti počas jazdy miesto vás a vďaka prvotriednemu motoru EcoBoost tiež môžete ušetriť na palive.

Prećítajte si viac ...

Nové Mondeo prináša viacero noviniek

Úplne nové Mondeo je prvý hybridný osobný automobil Ford určený pre európsky trh. Je vybavený hlasovým ovládaním SYNC s MyFord Touch. A vďaka vyspelým, silným a úsporným motorom poskytuje očarujúci zážitok z jazdy.

Prećítajte si viac ...

Ford EcoSport, úplne nové, flexibilné a praktické SUV

Nový Ford EcoSport ponúka hodnotu a hospodárnosť Fiesty v kombinácii so vzrušujúcim vzhľadom a charakterom moderného SUV. Jeho štýlový dizajn je lákavým doplnkom vozidiel Ford pre segment B, ktorý zahŕňa nový B-MAX a Fiestu.

Prećítajte si viac ...

Štýlové a priestranné nové Tourneo Connect

Nové Tourneo Connect predstavuje atraktívnu a cenovo dostupnú voľbu pre aktívne rodiny. Ponúka dynamický vzhľad, veľký vnútorný priestor a všestrannosť v spojení s najnovšími technológiami vrátane 1,0-litrového motora EcoBoost.

Prećítajte si viac ...

Moderné motory a technológie

Ford ponúkne zákazníkom modelu Focus Electric možnosť nabíjania pomocou obnoviteľných zdrojov energie prostredníctvom partnerstva so spoločnostou Schneider Electric s cieľom poskytnúť riešenie nabíjania elektrických vozidiel.

Prećítajte si viac ...