Fotogaléria

NOVÝ FORD EDGE

Ako vrcholný model našej ponuky vozidiel SUV je nový Ford Edge stelesnením modernej kultivovanosti. Vďaka odvážnemu a impozantnému vzhľadu je viac než obyčajné SUV. Pôsobí neprehliadnuteľným dojmom a vyžaruje z neho osobitosť a štýl. Je pripravený vydať sa s vami za ďalším dobrodružstvom, nech sa s ním budete preháňať ulicami veľkomesta, alebo vyrazíte na víkend do prírody.

 

ADAPTÍVNE RIADENIE

Táto nová technológia upravuje prevod riadenia podľa aktuálnych jazdných podmienok, ktoré nepretržite monitoruje. V nižších rýchlostiach, napríklad pri parkovaní, je vozidlo s adaptívnym riadením obratnejšie a ľahšie sa s ním manévruje. Vo vyššej rýchlosti sa prevod adaptívneho riadenia upraví tak, aby vozidlo lepšie reagovalo.

ISTOTA NA CESTÁCH

Inteligentný pohon všetkých kolies dokáže meniť rozdelenie hnacej sily podľa toho, či idete po mokrom, suchom alebo po namrznutom povrchu. Ide o technológiu,ktorá rozdeľuje hnaciu silu medzi predné a zadné kolesá podľa aktuálnej situácie. Systém pripája zadné kolesá samočinne, čo prináša ľahkú ovládateľnosť a vyššiu bezpečnosť.TICHO NA PALUBE

Systém aktívneho znižovanie hlučnosti sníma hluk v interiéri a neutralizuje ho cez reproduktory audiosústavy. Dokáže oddeliť nežiaduce zvuky od hudby či konverzácie a zaručuje tak príjemnejšie prostredie na cestách. Tichší interiér vozidla zvyšuje komfort pri jazde a umožňuje ľahšiu konverzáciu či počúvanie hudby.

Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla nový Ford Edge, niektoré spomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým iné môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných limitovaných verziách.

Konkrétne údaje si vyhľadajte v sekcií stupne výbavy modelu nový Edge
alebo kontaktujte vášho najbližšieho predajcu vozidiel Ford