Fotogaléria

Predstavujeme NOVÝ FORD MONDEO

Športovo dravý, príťažlivý a moderný dizajn udeľuje novému Fordu Mondeo dynamickú siluetu. Už zo samotného vzhľadu nového Mondea vyžaruje jeho neobyčajná dynamika a skvelá hospodárnosť. V kombinácii s premyslenou konštrukciou, precíznym dielenským spracovaním a najmodernejšími technológiami tak vzniklo najpokrokovejšie Mondeo všetkých čias. Funkcie, ako je napríklad prednárazový bezpečnostný systém s rozpoznávaním chodcov, slúžia na zvýšenie ochrany a bezpečnosti na preplnených mestských cestách. Táto funkcia je súčasťou balíčka prednárazového bezpečnostného systému Pre-Collision Assist, do ktorého taktiež patrí systém aktívneho brzdenia Active Braking. Tento systém dokáže samostatne brzdiť a prispieť tak k vašej bezpečnosti.

 

DYNAMICKÉ LED SVETLÁ

Z dlhého zoznamu inovácií vyzdvihneme adaptívne LED svetlomety. Tieto inteligentné svetlomety môžu fungovať v jednom z ôsmich rôznych režimov svietenia. Výsledkom sú svetlá, ktoré reagujú na okolité prostredie, smer a rýchlosť jazdy. Tvar a intenzita svetelného kužeľa sa mení podľa toho, či idete v meste, po okresnej ceste alebo podľa počasia.

NAFUKOVACIE PÁSY

Ďalšou inováciou sú unikátne nafukovacie bezpečnostné pásy, ktoré poskytujú cestujúcim na oboch vonkajších sedadlách v druhom rade vyššiu úroveň ochrany. V prípade nehody sa pásy nafúknu a tým sa ich plocha zväčší päťnásobne. Výhodou je menšie zaťaženie hrudného koša, takže pásy môžu pasažiera pevnejšie a účinnejšie primknúť k sedadlu.FORD SYNC 2

Vďaka vylepšenej generácii multimediálneho systému Ford SYNC 2 s dotykovou obrazovkou môžete bezdrôtovo prepojiť váš mobilný telefón s palubným systémom. Hudbu či telefón, navigačný systém a klimatizáciu možno ovládať jednoduchými hlasovými pokynmi alebo cez 8" farebnú dotykovú obrazovku na ktorej si môžete tiež prezerať napríklad vaše obrázky.

Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla nový Ford Mondeo, niektoré spomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým iné môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných limitovaných verziách.

Konkrétne údaje si vyhľadajte v sekcií stupne výbavy modelu nové Mondeo
alebo kontaktujte vášho najbližšieho predajcu vozidiel Ford