Fotogaléria

NOVÝ FORD FIESTA

Ešte nápaditejší štýl a širšie možnosti individualizácie, aby ste mohli prispôsobiť vozidlo svojim predstavám. Ešte vyspelejšie technika a ešte viac užitočných funkcií. A ešte väčšie potešenie z jazdy ako predtým. Úplne nový Ford Fiesta zásadne mení koncepciu aj štýl. A ako sa čoskoro presvedčíte, akonáhle spoznáte jej premyslený dizajn, prednosti novej Fiesty zďaleka nekončia tým, čo je vidieť na prvý pohľad.


Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla nový Ford Fiesta, niektoré spomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým iné môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných limitovaných verziách.

Konkrétne údaje si vyhľadajte v sekcií cenník modelu nová Fiesta 

alebo kontaktujte najbližšieho predajcu vozidiel Ford

 


Technológia, ktorú môžete ovládať hlasom

Moderné technológie by mali vždy uľahčovať život. Táto úvaha stojí za vznikom systému Ford SYNC 3. Tento vyspelý komunikačný systém umožňuje ovládať telefón, hudobný prehrávač a navigáciu intuitívnymi hlasovými pokynmi alebo prostredníctvom 8" dotykovej obrazovky. Vďaka technológii AppLink môžete používať niektoré zo svojich obľúbených aplikácií v smartfóne. Okrem SYNC 3 je vozidlo vybavené mnohými ďalšími funkciami a systémami, aké by ste čakali skôr vo väčších a drahších autách.

Nový dizajn, ktorý udáva trend

Nová Fiesta stavia na všetkých osvedčených prednostiach Fiesty a ďalej ich rozvíja. Jej aerodynamická karoséria sa vyznačuje splývajúcimi, precíznymi líniami. Od prvej chvíle pôsobí moderným a vycibreným dojmom. Interiér je navrhnutý tak, aby ste sa vy aj vaši spolucestujúci vždy tešili na chvíle, ktoré v ňom strávite. Elegantný vzhľad sa tu stretáva s uvoľnenou atmosférou. Pomocou exkluzívnych sád a novej ponuky variantov vrátane športovo štylizovanej ST-Line alebo luxusnej Vignale si môžete Fiestu plne prispôsobiť.

Obľúbená hudba v dokonale vernom podaní

Bez ohľadu na váš hudobný vkus si každá skladba zaslúži znieť presne tak, ako to jej interpret zamýšľal. A presne tak je tomu v úplne novej Fieste, pretože si ju môžete s B&O PLAY. Tento prémiový audio systém s výkonom 675W je tvorený 10 reproduktormi, wooferom a subwooferom. Vyznačuje sa plným a silným zvukom. Akustickí špecialisti navrhli, vyvinuli a naladili túto pokročilú technológiu špeciálne pre novú Fiestu. Vychutnajte si teda obľúbené kapely a pesničky v súkromnej koncertnej sieni v novej Fieste.


Športový dizajn
verzie ST-Line

Unikátne disky
kolies ST-Line

Symbol luxusu
Fiesta Vignale

Výrazná mriežka
Fiesta Vignale

Ladné a dynamické
línie Titanium

Panoramatické
okno Vignale

Moderný a športový
interiér ST-Line

Spracovanie
interiéru Titanium