Fotogaléria

Štýlový dizajn exteriéru

Dynamický nový model Fiesta teraz ponúka kvalitu veľkého auta v malom. Odzkadluje to jej spičkový dizajn, spracovanie a ergonomické vlastnosti. Nový model Fiesta posúva kvalitu spracovania a ergonomické vlastnosti v segmente malých automobilov na vyššiu úroveň a mení názor zákazníkov na to, čo by podľa nich malo malé vozidlo ponúkať. Na vylepšení zážitku zákazníkov z jazdy na novom modeli Fiesta pracovali konštruktéri značky Ford naozaj tvrdo. Presvedčte sa o tom sami.

 


Kinetický dizajn Ford

Kinetický dizajn značky Ford je o energii v pohybe a Fiesta túto myšlienku stvárňuje najmä prostredníctvom svojho dynamického profilu pripomínajúceho kupé. Výrazná stúpajúca línia pod oknami vytvára elegantný klinovitý tvar, začínajúci sa na športovo tvarovaných predných blatníkoch so zvýraznenými oblúkmi a končiaci na dynamicky tvarovanej zadnej časti karosérie. Všetky línie a detaily spolu vytvárajú dojem vozidla, ktoré je stále v pohybe.

Nové dynamické farby

Novej tvári modelu Fiesta dominuje lichobežníková predná maska chladiča a ohraničujú ju laserom vyrezávané predné svetlomety s dennými svetlami, ktoré využívajú technológiu LED. Nový model Fiesta je dostupný v celej škále živých a dynamických farieb, vrátane nových odtieňov maximálne podporujúcich dynamický charakter Copper Pulse, Hot Mustard a Candy Blue.

Vyhrievané čelné sklo Quickclear

Vyhrievané čelné sklo urobí koniec rannému škrabanie námrazy z okna. Namiesto toho jednoducho stlačíte tlačidlo, ktorým aktivujete neviditeľné vykurovacie články v okne, a ľad sa roztopí. Za mrazivých zimných rán takáto pomoc zahreje pri srdci.

Spätné zrkadlá, ktorá sa sama chránia pred poškodením

Vonkajšie sklopné spätné zrkadlá sa automaticky sklopia, akonáhle zamknete auto alebo keď použijete prepínač pre nastavenie zrkadiel. Je to výborná prevencia pred ich náhodným poškodením. V sklopenom stave tiež chránia štýlové integrované smerové svetlá.

Predné svetlomety, ktoré sa sami rozsvietia

Nový Ford Fiesta je vybavený senzormi, ktoré detekujú súmrak alebo náhlu zmenu svetelných podmienok napríklad pri vjazde do tunela. Vďaka tomu sa automaticky aktivujú predné svetlomety, takže je jazda jednoduchšia a bezpečnejšia. Automatické rozsvecovanie svetlometov je dostupné spoločne s automatickými stieračmi a so spätným zrkadlom s automatickým zatmievaním.

Fiesta vám posvieti na cestu domov

Keď sa vrátite domov za tmy, stačí sa dotknúť páčky na ľavej strane volantu a svetlomety zostanú vďaka funkcii oneskoreného zhasínania Follow Me Home svietiť ešte 30 sekúnd, aby vám posvietiil na cestu od vozidla. Táto užitočná funkcia je štandardnou výbavou pre všetky stupne výbavy.

Ponúkame vám široký výber elegantných a originálnych diskov z ľahkých zliatin, ktoré novému Fordu Fiesta dodajú osobitý charakter a podporujú jeho dynamické línie.

14" oceľové disky
s krytmi kolies
14" disky z ľahkých
zliatin s 5x2 lúčmi
15" oceľové disky
s krytmi kolies
15" disky z ľahkých
zliatin s 5x2 lúčmi
16" disky z ľahkých
zliatin so 7x2 lúčmi
16" disky z ľahkých
zliatin so 12 lúčmi

16" disky z ľahkých
zliatin so 12 lúčmi

16" disky z ľahkých
zliatin so 15 lúčmi