Fotogaléria

FORD C-MAX a GRAND C-MAX

Rodinný život býva často hektický. Preto sme navrhli nový Ford C-MAX, aby bola každá vaša cesta s ním čo najviac upokojujúca. Nový päť-miestny kompakt C-MAX s alebo sedem-miestny Grand C-MAX, bez ohľadu na to, ktorý z nich si vyberiete, môžete sa tešiť na úplne novú úroveň flexibility, praktickosti a hospodárnosti. Pridajte k tomu skvelú dynamiku, precíznu ovládateľnosť aj celú radu pokrokových technológií a možno zistíte, že ste práve našli vaše ideálne rodinné vozidlo.

 

POHODLNÝ C-MAX

Nové inteligentné technológie šetriace čas aj námahu sú súčasťou tohto flexibilného a tiež priestranného rodinného automobilu. Vozidlo si môžete vybaviť napríklad bezdotykovým ovládaním piatych dverí. K ich otvoreniu alebo zatvoreniu stačí naznačiť pohyb zodpovedajúci kopnutiu v oblasti pod zadným nárazníkom. Ideálne, keď máte práve plné ruky.

FLEXIBILNÝ GRAND C-MAX

Ak ale požadujete maximálnu všestrannosť, nemusíte hľadať ďalej. Nový Grand C-MAX má priechodnú uličku pre prístup k sedadlám v treťom rade a variabilný interiér, ktorý je stvorený pre rodinný život. Ponúka tiež rad funkcií, systémov a technológií, ktoré vám uľahčia život. Napríklad aktívny parkovací asistent vám pomôže zaparkovať bez stresu.

    

Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla nový Ford C-MAX a Grand C-MAX, niektoré spomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým iné môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných limitovaných verziách.

Konkrétne údaje si vyhľadajte v sekcií stupne výbavy modelu nový C-MAX
alebo kontaktujte vášho najbližšieho predajcu vozidiel Ford