Fotogaléria

Jedinečný dizajn karosérie

Nový Ford B-MAX sa vyznačuje jedinečným dizajnom karosérie. Keď otvoríte dvere, okamžite si všimnete, že štrukturálne stĺpiky, ktoré zvyčajne delia auto na prednú a zadnú časť sme chytro integrovali priamo do samotných dverí. V ceste do vnútorného priestoru vozidla vám tak nestoja žiadne překážky. S dômyselným systémom otvárania dverí Ford Easy Access sa nový B-MAX výrazne odlišuje od ostatných vozidiel v tejto kategórii. Zoznámte sa nižšie s dizajnom exteriéru nového Fordu B-MAX.

 


Nová vízia pre kompaktné vozidlá

Model B-MAX je postavený na globálnej platforme pre segment B, ktorú využíva aj vysoko úspešný model Fiesta a prezrádza, akú má spoločnosť Ford víziu prémiového kompaktného vozidla na rôzne aktivity MAV ponúkajúceho výnimočne priestranný a všestranný interiér ukrytý pod inteligentne riešeným a elegantným zovňajškom. Zákazníkom hľadajúcim kompaktné a všestranné vozidlo sa teraz ponúka nová, vzrušujúca voľba.

Tichší spôsob cestovania

Pre maximálne zvýšenie pohodlia pre vás aj vašich spolucestujúcich bola vykonaná celá rada úprav znižujúcich hluk vo vnútri vozidla pochádzajúceho z motora, vozovky a odporu vzduchu. Predovšetkým nový dômyselný systém otvárania dverí Ford Easy Access je vybavený špeciálnym tesnením znižujúcim aerodynamický hluk vozidla.

Bezkonkurenčný prístup do vozidla

Unikátny systém otvárania dverí Ford Easy Access podstatne uľahčuje nastupovanie do vozidla B-MAX v stiesnených priestoroch. Po otvorení zadných posuvných a predných klasických dverí vznikne priestor o šírke 1,5 metra a prístupu dovnútra už nič ďalšieho nebráni, pretože centrálne štrukturálne stĺpiky, ktoré zvyčajne delia auto na prednú a zadnú časť sú šikovne zabudované priamo do samotných dverí.

Jasnejšie predné svetlomety pre bezpečnejšiu jazdu

Halogénové projektorové svetlomety produkujú jasnejšie, intenzívnejšie a prenikavejšie svetlo, takže lepšie vidíte a tiež ste lepšie videní, čo zvyšuje vašu bezpečnosť. LED svetlá pre denné svietenie sú doplnené halogénovými projektorovými svetlometmi, ktoré zvýšia vašu viditeľnosť na cestách.

Predné svetlomety, ktoré sa samy rozsvietia

Za jazdy si človek niekedy neuvedomí, že už sa začalo stmievať. B-MAX je vybavený snímačmi, ktoré rozpoznajú úbytok svetla a aktivujú predné svetlomety. Jazda za súmraku je tak jednoduchšia a bezpečnejšia. Takisto sa svetlomety automaticky rozsvietia, keď vojdete do tunela. Svetlomety sú k dispozícii pre vybrané stupne výbav spoločne so stieračmi s dažďovým senzorom a vnútorným spätným zrkadlom s automatickým zatmievaním.

Vonkajšie spätné zrkadlá, ktorá sa chránia pred poškodením

Elektricky sklopné vonkajšie spätné zrkadlá sa automaticky sklopia, akonáhle zamknete auto, alebo použitím prepínača pre nastavenie zrkadiel, aby nedošlo k ich náhodnému poškodeniu. V sklopenej polohe sú chránené aj štýlové integrované ukazovatele smeru. Elektricky sklopné vonkajšie spätné zrkadlá sú k dispozícii ako výbava na želanie.

Parkovacie senzory vnášajú pokoj do parkovania

Parkovacie senzory vám pomôžu určiť vzdialenosť medzi vaším automobilom a akoukoľvek prekážkou vpredu alebo vzadu. Upozornia vás zvukovým signálom, ktorý sa bude postupne zosilňovať podľa toho, ako sa bude vzdialenosť zmenšovať. Táto funkcia bola navrhnutá k tomu, aby ste mohli parkovať rýchlo a bezpečne.

Vyberte si z bohatej ponuky kolies z ľahkých zliatin alebo krytov na oceľové kolesá určených pre nový Ford B-MAX. Stačí si zvoliť tie, ktoré najviac vypovedajú o vašej osobnosti. Kliknutím na nižšie zobrazené fotografie diskov a krytov sa vám obrázok zväčší.

15" oceľové disky
s krytmi kolies

15" oceľové disky
s krytmi kolies
15” disky z ľahkej zliatiny s 5 lúčmi 15” disky z ľahkej zliatiny s 8 lúčmi
16” disky z ľahkej zliatiny s 5 lúčmi16” disky z ľahkej zliatiny s 11 lúčmi16” disky z ľahkej zliatiny s 15 lúčmi17” disky z ľahkej zliatiny s 5 lúčmi