Fotogaléria

Znižujeme ceny dielov pre Transity

30. apríla 2014 – Spoločnosť Ford znižuje ceny vybraných dielov pre štvor- a viacročné modely Transit a Transit Connect až o 51 percent. Pre malé podniky je dôležitý každý cent, takže takéto zníženie cien dielov používaných pri pravidelných servisných prehliadkach znamená úsporu, ktorú si zákazníci naozaj všimnú,“ povedal Massimo Pasanisi, výkonný riaditeľ oddelenia zákazníckeho servisu spoločnosti Ford of Europe. „Predajcovia úžitkových vozidiel Ford ponúkajú mimoriadne kvalitné diely, ktoré namontujú vyškolení technici, teraz za ešte konkurencieschopnejšiu cenu.

Náhradný pomocný spojkový valec pre Ford Transit modelového ročníka 2000 až 2006 je teraz až o 51 percent lacnejší, úspora činí až 260 eur. Medzi množstvo kvalitných dielov značiek Ford a Ford Motorcraft za zvýhodnenú cenu taktiež patria: brzdy: brzdové kotúče a obloženie, filtre: olejové filtre, vzduchové filtre, naftové filtre, spojky/zotrvačníky: spojkové súpravy, uvoľňovacie ložiská spojky a dvojhmotové zotrvačníky, podvozkové diely: lichobežníkové/priečne ramená, ložiská kolies.

Takéto zníženie cien je dôsledkom dokončovania uvádzania úplne prepracovaného a rozšíreného radu európskych modelov Transit, do ktorého patrí úplne nový Transit, Transit Custom, Transit Connect a Transit Courier s oveľa nižšími prevádzkovými nákladmi. Vďaka tejto novej iniciatíve môžu aj zákazníci so staršími vozidlami Transit a Transit Connect profitovať zo znížených prevádzkových nákladov.

Modely Ford Transit sú skonštruované s cieľom zabezpečiť vynikajúcu odolnosť s mimoriadne nízkymi prevádzkovými nákladmi. Podstúpili testy trvanlivosti na vzdialenosť niekoľkých miliónov kilometrov v najextrémnejších prevádzkových podmienkach na celom svete.