Atraktívnejší a výkonnejší Mustang

Atraktívnejší dizajn: Nového vzhľadu sa dočkali predné aj zadné partie vozidla. Výsledkom je ešte športovejší vzhľad a dokonalejšia aerodynamika. Výduchy na prednej kapote upozorňujú na výkon vylepšeného motora V8. LED svetlomety sú doplnené pásikmi denného svietenia s charakteristickou svetelnou signatúrou.

Ešte viac dynamiky: Nový Mustang je k dispozícii s elektromagneticky ovládanými tlmičmi MagneRide. Táto technológia dokáže až tisíckrát za sekundu analyzovať povrch vozovky, jazdné podmienky aj váš jazdný štýl. Podľa toho potom upravuje nastavenie tlmičov. Jazdné vlastnosti Mustangu sú tak ešte športovejšie a dynamickejšie.

Pokročilejšie technológie: nový digitálny prístrojový štít tvorený 12" LCD displejom umožňuje meniť vzhľad grafického rozhrania a rozsah zobrazovaných informácií v závislosti na aktuálne zvolenom jazdnom režime.

Predstavujeme adaptívny podvozok MagneRide

Táto nová technológia, určená pre najvýkonnejšie športové vozidlá, je v ponuke výbavy Mustangu novinkou. Revolučný systém MagneRide vyhodnocuje až tisíckrát za sekundu povrch vozovky, jazdné podmienky a váš jazdný štýl. Podľa toho potom v reálnom čase upravuje tuhosť tlmičov pre každé koleso zvlášť. Výsledkom je optimálna odozva na pokyny vodiča aj vyšší komfort.

Nový Mustang buráca hlasnejšie

Len málo vecí zrýchli tep tak spoľahlivo ako podmanivé zaburácanie výkonného motora. Aktívna výfuková klapka je nová technológia, ktorá pri väčšom zošliapnutí plynu vykúzli z výfuku hlbší a burácavejší tón. Systém ale ponúkne aj tichý režim, napríklad keď prechádzate obytnou zónou.

Nemusíte vôbec spustiť ruky z volantu

Systém Ford SYNC 3 je najnovšou verziou nášho multimediálneho systému. Je rýchlejší a jednoduchšie sa obsluhuje, má vylepšené hlasové ovládanie a ešte viac funkcií. Dotyková obrazovka s uhlopriečkou 8" podporuje gestá známa z telefónov a tabletov. Súčasťou systému SYNC 3 sú tiež rozhrania Apple CarPlay a Android Auto, ktoré umožňujú zobrazovať informácie z vášho smartfónu.

Systém, ktorý pomáha chrániť chodcov

Táto technológia upozorňuje na chodcov, ktorí sa nachádzajú pred vozidlom, alebo mu môžu vstúpiť do jazdnej dráhy. Ak nezareagujete na varovanie, systém začne automaticky brzdiť. Účelom tejto technológie je znížiť závažnosť nehôd alebo im dokonca úplne zabrániť. Funkcia detekcie chodcov je aktívna do 80 km/h. Mustang vie detekovať okrem chodcov tiež vpredu idúce alebo stojace vozidlá. Táto funkcia je aktívna až do maximálnej rýchlosti.

DIZAJN

MOTORY

TECHNOLÓGIE

 BEZPEČNOSŤ