Predstavujeme nový EcoSport

Jeho robustný, moderný vzhľad a štýl tu kráča ruka v ruke s praktickosťou a všestrannosťou. Atraktívny, hodnotne spracovaný a inteligentne navrhnutý interiér dopĺňa bohatá paleta nenahraditeľných inteligentných technológií. Je naozaj svieži a neprehliadnuteľný s jeho športovým vzhľadom.

EcoSport Titanium plný moderných technológií

Multimediálny systém Ford SYNC 3 s hlasovým ovládaním a 6,5" dotykovou obrazovkou, 16" kolesá z ľahkých zliatin, chrómované detaily, bezkľúčové štartovanie, kombinované čalúnenie sedadie, výbava Titanium naozaj disponuje rozsiahlou paletou funkcií a chytrých technológií. Zároveň na vás zapôsobí vysoko kvalitným spracovaním a moderným dizajnom.

EcoSport ST-Line v športovom dizajne

Vyberte si z pestrej palety farieb v kombinácii s kontrastnou strechou, zadným spojlerom a vonkajšími spätnými zrkadlami a z atraktívnych kolies z ľahkých zliatin. Výbava ST-Line v sebe spája všetky praktické vlastnosti nového Fordu EcoSport a navyše oslní jedinečným vzhľadom a jazdnými vlastnosťami športových automobilov. Sada exteriérových prvkov, unikátna mriežka chladiča, 17" kolesá z ľahkých zliatin, športové odpruženie, to všetko tvorí jedinečnú kombináciu praktických funkcií a atraktívneho vzhľadu.

Naozaj sebaistý vďaka technológiám

Akonáhle si sadnete za volant nového Fordu EcoSport, máte k dispozícii celý rad pokročilých asistenčných systémov, ktoré zaisťujú dokonalú ovládateľnosť vozidla za akýchkoľvek podmienok. Medzi tieto systémy patrí napríklad inteligentný pohon všetkých kolies AWD, asistent rozjazdu do kopca či automatické svetlomety.

Výkonný a zároveň efektívny

Vybrať si môžete z troch moderných motorov. Nový Ford EcoSport je k dispozícii s benzínovým motorom 1.0 EcoBoost, šesťnásobným víťazom ankety Medzinárodný motor roka. Výkon tohto motora je 125 koní a dodáva sa s manuálnou alebo automatickou prevodovkou. Ďalej sú dostupné dieselové motory 1.5 TDCi s výkonom 95 koní a úplne nový 1.5 Ecoblue AWD a s výkonom 125 koní.

Účelný a zároveň inteligentný

Všetky použité technológie boli už od základu navrhnuté tak, aby spríjemnili vašu jazdu. Systém Ford SYNC 3 umožňuje ovládať telefón, hudobný prehrávač a navigáciu intuitívnymi hlasovými pokynmi alebo prostredníctvom dotykovej obrazovky. Vďaka prémiovému audiosystému B&O PLAY s 10 reproduktormi budete ohromení zvukom svojej obľúbenej hudby. Vaše pohodlie zaručia aj premyslené detaily interiéru, ako sú napríklad vyhrievané sedadlá či volant.

Myslí na vašu bezpečnosť

Vaša bezpečnosť je vždy na prvom mieste. Preto je nový Ford EcoSport množstvom systémov, ktoré chránia ako vás, tak váš automobil. Elektronický stabilizačný systém ESC v sebe zahŕňa množstvo technológií, ktoré vám pomáhajú udržať kontrolu nad vozidlom aj v kritických situáciách. Medzi tieto technológie patrí napríklad riadenie stability RSC alebo asistent rozjazdu do svahu HLA.

Všetok priestor ktorý potrebujete

Nový Ford EcoSport vás prekvapí svojim priestranným interiérom v segmente malých SUV. Priestor je šikovne rozvrhnutý, obsahuje aj množstvo odkladacích priehradiek. Pohodlne tak môžete naložiť všetkú batožinu, podlahu batožinového priestoru možno navyše nastaviť v troch rôznych polohách.

Robustný, ale kultivovaný vzhľad

Nový EcoSport je na prvý pohľad SUV a vyžaruje z neho robustnosť. Avšak čisté, ostro rezané línie a elegantná silueta z neho robia automobil, ktorý je tiež štýlový, sofistikovaný a neprehliadnuteľný všade, kde sa objaví. Takisto čisté, jednoduché a ničím nerušené plochy sú vyvážené premyslenými a starostlivo spracovanými detailmi v celom interiéri. Posaďte sa, uvoľnite sa a užite si v úplnom pohodlí pohľad na svet z jeho vyvýšeného sedadla.

Atraktívna paleta farieb

Pre nový EcoSport sme pripravili ponuku dvanástich atraktívnych farebných vzorov, ktoré majú mnoho spoločných znakov so súčasnou módou a moderným interiérovým dizajnom. Vyberte si z farieb, ktoré budú odzrkadľovať váš charakter a všetko, čo milujete.

Frozen White

Magnetic

Blue Lightning

Race Red

Absolute Black

Tiger Eye

Blazer Blue

Silk

White Platinum

Moondust Silver

Ruby Red

Burnished Glow

Skvelé kombinácie podporené dizajnom

Pripravili sme pre vás paletu atraktívnych, moderných farebných vzorov, ktoré viac pripomínajú výtvory svetových módnych návrhárov než tradičný dizajn automobilových interiérov. Tieto elegantné, príjemne mäkké materiály ideálne dopĺňajú dizajnové prvky v interiéri nového Fordu EcoSport.

Látka Dwell vo farbe Ebony

Koža/Látka Groove vo farbe Ebony

Koža/Velúr Dinamica vo farbe Ebony

Koža Salerno vo farbe Ebony

Disky kolies, ktoré podporia dynamický vzhľad

Ponúkame vám široký výber elegantných a originálnych diskov z ľahkých zliatin, ktoré vášmu Fordu Fiesta dodajú osobitý charakter a podporia jeho dynamické línie. 

16" oceľové disky s krytmi kolies

17" disky z ľahkých zliatin s 5x2 lúčmi

16" disky z ľahkých zliatin Magnetic

17" disky z ľahkých zliatin s 5Y lúčmi

16" disky z ľahkých zliatin so 7 lúčmi

18" disky z ľahkých zliatin Shadow Black

17" disky z ľahkých zliatin Dark Tarnish

18" disky z ľahkých zliatin s 5Y lúčmi