Premiéra nového Tourneo Custom

Nový Ford Tourneo Custom prináša cestovanie prvej triedy na najlepších samostatných sedadlách v triede. Kombinuje moderný štýl a inteligentné riešenia, ktoré prinášajú maximálnu bezpečnosť cestovania, zábavu, pohodlie a veľa priestoru aj pre vašu batožinu.

Nové 2-litrové motory Ford EcoBlue poskytujú dostatok výkonu a krútiaceho momentu. Tieto pohonné jednotky, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske predpisy v oblasti výfukových emisií, boli vybavené celým množstvom technológií, ktoré šetria palivo.

Podrobné informácie o cenách, špecifikáciach a výbavách nového
Tourneo Custom nájdete v sekcií aktuálna ponuka

 • SPOZNAJTE HO BLIŽŠIE

  Ufordvoľnite sa a užite si jazdu

  V novom Tourneo Custom každý cestujúci zažije výnimočné potešenie z jazdy. Flexibilný systém zadných sedadiel umožňuje celý rad rôznych konfigurácií sedadiel a batožiny. Vďaka novým obráteným sedadlám v druhom rade môžete rýchlo a ľahko vytvoriť priestor na sedenie v konferenčnom rozložení. Špičkové materiály, ešte viac odkladacích priestorov a pozornosť na každý detail, to všetko poskytuje vodičovi a cestujúcim plný komfort pri cestovaní.

  fordNajnovšie technológie, ktoré vám uľahčia život

  Tourneo Custom je vybavený pôsobivým zoznamom inteligentných asistenčných funkcií vodiča. Napríklad pri odchode z parkovacieho miesta s obmedzenou viditeľnosťou môže systém Cross Traffic Alert detekovať blížiace sa vozidlá a varovať vodiča. Alebo vďaka adaptívnemu tempomatu bude jazda poznačená väčším uvoľnením. Stačí vybrať požadovanú rýchlosť a inteligentný tempomat vám pomôže udržať bezpečnú vzdialenosť od vozidla pred vami.

  fordMultimediálny systém SYNC 3

  Ford SYNC 3 je pokročilý multimediálny systém, ktorý poskytuje bezproblémové pripojenie a možnosť ovládania telefónu, hudobného prehrávača a navigačného systému vďaka hlasovým povelom. Môžete ho tiež ovládať s 8-palcovým farebným dotykovým displejom. Okrem toho sa systém pripája k zariadeniam Apple CarPlay a Android Auto. Funkcia AppLink vám umožňuje prístup k niektorým vašim obľúbeným aplikáciám pre smartfóny.

 • GALÉRIA NOVÝ TOURNEO CUSTOM

  fordViac aerodynamiky,
  viac efektívnosti
  ford

  Denné svetlá s
  LED technológiou

  fordPôsobivý, nový
  dizajn kolies
  fordVýrazná a moderná
  maska chladiča
  fordPrvotriedne spracovanie fordSystém SYNC 3 fordVariabilita interiéru fordMaximálny komfort
Bookmark & Share