Nový Transit Custom

Robustný, všestranný, efektívny a praktický ... viac ako kedykoľvek predtým. Ford Transit Custom opäť stanovuje nové štandardy pri používaní, prevádzke a budovaní profesionálneho obrazu vašej spoločnosti.

Medzi modernými dizajnovými prvkami nájdete novú prednú časť vozidla spolu s pokročilými prednými svetlometmi. Inteligentne navrhnutý interiér sa vyznačuje starostlivosťou, trvanlivosťou, komfortom. Ford Transit Custom vám tiež poskytuje efektívne riešenia, ktoré jednoducho zlepšia vašu obchodnú výkonnosť.

Nový 2-litrový motor Ford EcoBlue dodáva výkon a optimálny krútiaci moment potrebný pre každodenné jazdy. Každý z motorov spĺňa prísne emisné normy Euro 6 a využíva aj technológie na úsporu paliva.

 • SPOZNAJTE HO BLIŽŠIE

  fordTechnológie, ktoré vám uľahčia život

  Transit Custom je auto stvorené pre prácu, preto ponúka veľa inteligentných asistenčných funkcií. Medzi inovatívne technológie patrí inteligentný rýchlostný asistent. Výstraha Cross Traffic Alert upozorňuje na blížiace sa vozidlá v situáciách s obmedzenou viditeľnosťou, napríklad pri výjazde z parkoviska. Pomôže aj adaptívny tempomat, ktorý prispôsobuje rýchlosť a vzdialenosť medzi vozidlami. Vyššie uvedené funkcie sú k dispozícii ako voľitešná výbava.

  fordFord SYNC 3 s hlasovým ovládaním

  Najmodernejší multimediálny systém Ford SYNC 3 ponúka možnosť ovládať hudobný prehrávač, navigáciu a ďaľšie funkcie vozidla jednoduchými hlasovými povelmi. Môžete tiež použiť 8-palcovú farebnú dotykovú obrazovku. Ford SYNC 3 spolupracuje aj s aplikáciami Apple CarPlay, Android Auto a Applink, ktoré vám umožnia zobraziť informácie z vášho smartphonu na dotykovej obrazovke a tiež vám napríklad pomôžu vyhnúť sa dopravným zápcham.

  fordStvorený pre každodenný pracovný deň

  Nový Custom ponúka vynikajúce riešenia a parametre pre oblasť nákladového priestoru, bezkonkurenčnú dĺžku a šírku, ako aj použiteľnú výšku interiéru. S krátkym rázvorom so zabudovanou prepážkou dodáva 6 m³ priestoru a na druhej strane s dlhým rázvorom poskytuje až 6,8 m³. Ponúka aj najširšie posuvné bočné dvere v tejto triede vozidiel, ktoré sú navyše vybavené novým ovládacím mechanizmom, ktorý ich udržiava v bezpečnej polohe pri nakladaní.

 • GALÉRIA NOVÝ TRANSIT CUSTOM

  fordNový Ford
  Transit Custom
  fordDynamická
  predná maska
  ford

  Denné svietenie
  s LED technológiou

  ford

  Moderný dizajn
  diskov kolies

  ford

  Bezkonkurenčný
  nákladový priestor

  ford

  Nový Ford
  Transit Custom

  fordPohodlie
  osobných vozidiel
  ford

  Multimediálny
  systém SYNC 3

Bookmark & Share