Prémiové vozidlo so športovým duchom

Nový Ford S-MAX Vignale spája prémiový dizajn s priestranným a dômyselne riešeným vnútorným priestorom, ktorý vyniká všestrannosťou. Tento prémový model je dokonalou voľbou pre ľudí s aktívnym životným štýlom.

Okrem nových štandardov dizajnu a výkonu ponúka aj nadštandardné služby pre každého svojho majiteľa. Nový Ford S-MAX Vignale tak predstavuje pre zákazníkov spôsob, ako si ešte viac prispôsobiť svoje vozidlo, vychutnať luxus a vyjadriť svoj štýl. Podporiť ho môžete aj bohatou kolekciou dizajnových doplnkov.

 • SPOZNAJTE HO BLIŽŠIE

  Dfordetaily, detaily a zase detaily

  Zrejme ste si ani nevšimli, koľko pozornosti sme venovali tým najmenším detailom, každému švu, kúsku kože, ovládaciemu prvku v interiéri vozidla ...
  a my sme radi, že ste si to vôbec nevšimli. Riadenie by mala byť totiž činnosť príjemná a podmanivá, nie náročná a komplikovaná.

  fordElegancia na každom centimetri

  Naši konštruktéri mysleli na úplne všetko. Každý centimeter nezameniteľnej masky chladiča aj všetky odtiene laku vozidla tvoria neoddeliteľnú súčasť celkového dojmu z nového Fordu S-MAX Vignale. Dúfame, že si ho užijete.

  fordK vašim službám

  K dispozícii je vám bohatá ponuka služieb, ktoré šetria váš čas. K luxusnému automobilu patria nadštandardné služby. My vám ich ponúkame, postaráme sa o čistotu vozidla, servisné prehliadky, a samozrejmosťou je 5-ročná záruka.

 • AKTUÁLNA PONUKA VIGNALE

  S-MAX Vignale už od 42.400 EUR

  Z dizajnu vozidiel Ford S-MAX Vignale vyžaruje prepracovanosť a prémiový športový charakter. S-MAX Vignale znamená spôsob, ako si ešte viac prispôsobiť vozidlo, vychutnať luxus a vyjadriť svoj štýl.
  Podrobné informácie o cenách, špecifikáciach a výbavách nájdete v modelovom cenníku

  5 rokov Vignale služieb zdarma

  5 rokov servis zdarma
  Predstavuje službu pravidelnej predpísanej údržby na 5 rokov
  alebo 120.000 km stanovenej výrobcom vozidla.
  5 rokov záruka Ford Protect
  Predstavuje predĺženú záruku na 5 rokov alebo 120.000 km
  v zmysle záručných podmienok Ford Protect.
  5 rokov čisté vozidlo
  Predstavuje program prémiovej starostlivosti o čistotu vozidla.

  Pre viac informácií o týchto prémiových službách
  kontaktujte Vášho predajcu Ford.

Bookmark & Share