Predstavujeme nový S-MAX

Najnovšie inteligentné technológie a oslňujúci vzhľad, strhujúca dynamika a precízna ovládateľnosť, tým všetkým vyčnieva nový Ford S-MAX z davu. Flexibilitu, praktickosť a hospodárnosť má vo svojich génoch. Vďaka bohatej palete inteligentných technológií je jedným z najdômyselnejších vozidiel na trhu vo svojej triede. Či už preferujete aktívny životný štýl alebo dáte prednosť rodinnej pohode, práve ste našli auto, ktoré je pre vás ako stvorené. Ponúkne vám priestor, v ktorom môže pohodlne a štýlovo cestovať až sedem osôb.

Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla Ford S-MAX, niektoré spomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým niektoré iné môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných limitovaných verziách.

Konkrétne údaje si vyhľadajte v sekcií stupne výbavy modelu S-MAX
alebo kontaktujte vášho najbližšieho predajcu vozidiel Ford

 • HLAVNÉ PRVKY VÝBAVY

  Dfordômyselné usporiadanie sedadiel

  Všestranný systém sedadiel poskytuje veľkorysý priestor pre päť až sedem osôb, pričom možnosť samostatného sklápania sedadiel v druhom a treťom rade ponúka nespočetné množstvo rôznych konfigurácií interiéru. Sedadlá v druhej alebo tretej rade možno sklopiť do roviny jediným stlačením tlačidla.

  Viac o dizajne exteriéru a interiéru

  fordPrevodovka Ford PowerShift

  Technicky vyspelá šesťstupňová dvojspojková prevodovka v sebe spája pohodlie automatu s pocitom kontroly, ktorý vodičovi dáva klasická manuálna prevodovka. Automaticky predvolí ďalší stupeň, takže pri radení nedôjde k prerušeniu hnacej sily. Bleskurýchle zmeny prevodových stupňov prispievajú k plynulejšej jazde.

  Viac o motoroch a hospodárnosti

  fordSystém SYNC s hlasovým ovládaním

  Vďaka novej generácii systému Ford SYNC môžete bezdrôtovo prepojiť váš mobilný telefón alebo MP3 prehrávač s palubným systémom. Hudbu, telefón, navigačný systém alebo klimatizáciu možno ovládať jednoduchými hlasovými povelmi alebo za pomoci 8" farebného dotykového displeja.

  Viac o unikátnych technológiach

  Ifordstota v zložitých situáciách

  Inteligentný pohon všetkých kolies AWD dokáže meniť rozdelenie hnacej sily podľa toho, či zrovna idete po mokrom, suchom alebo namrznutom povrchu. Podľa momentálnej potreby pošle systém viac sily na predné alebo naopak na zadné kolesá. Výsledkom je vyššia ovládateľnosť a tiež nižšia spotreba.

  Viac o skvelej ovládateľnosti

  fordVšimne si áut, ktoré ste mohli prehliadnuť

  Keď vychádzate z parkovacieho miesta, sofistikovaný systém Cross Traffic Alert, ktorý je súčasťou systému stráženia mŕtvych uhlov, zaznamená vozidlá prichádzajúce zo strany a upozorní vás na ne zvukovým signálom. Navyše sa rozsvieti aj kontrolka v spätnom zrkadle na tej strane, odkiaľ vozidlo prichádza.

  Viac o prvotriednej bezpečnosti

Bookmark & Share