Dômyselnosť pre maximálny zážitok

Kombinácia dômyselných kvalít a pokročilých technológií Vám uľahčuje život. Môžete si tak naplno vychutnávať výhradne svoj zážitok z jazdy s Fordom Mustang. Štandardom je audiosystém s deviatimi reproduktormi a komunikačný systém SYNC 3 s hlasovým ovládaním a 8-palcovým farebným dotykovým displejom.

 • TECHNOLÓGIE

  Dfordôvera v náročných podmienkach

  Elektronický stabilizačný systém ESC je navrhnutý tak, aby Vám umožnil lepšiu kontrolu nad vozidlom. Čidlá nepretržite monitorujú rýchlosť každého jednotlivého kolesa, ako aj smer vozidla a uhol riadenia vozidla. ESC presne vyvažuje brzdnú silu medzi kolesami a môže tiež znížiť výkon motora. To napomáha zvládnutiu nedotáčavosti alebo pretáčavosti. Jedným stlačením tlačidla ESC zrušíte riadenie trakcie, stlačením tlačidla dvakrát znížite mieru účinnosti ESC, alebo držaním tlačidla dlhšie než päť sekúnd plne zrušíte ESC.

  fordVynikajúce ovládanie vozidla pri jazde do kopca

  Asistent pre jazdu do kopca vám pri rozjazde do kopca dočasne znemožní cúvnuť. Tento systém funguje pomocou udržiavania tlaku v brzdnom systéme po dobu ďalších 2,5 sekúnd a poskytne Vám viac času a umožní tiež lepšie ovládanie vozidla, keď meníte nohu z brzdového pedálu na pedál akcelerátora.

  fordSystém SYNC s hlasovým ovládaním

  Systém SYNC 3 s hlasovým ovládaním a 8" dotykovým displejom umožňuje vyberať hudbu, ovládať spárovaný telefón, navigáciu a teplotu v interiéri. Systém SYNC 3 prijme prichádzajúci hovor, začne odchádzajúci hovor alebo prečíta sms správy, to všetko pomocou veľmi jednoduchých hlasových povelov.

  Sfordkvelý sound systém

  K dispozícii je 390W audio systém Shaker Pro ponúkajúci príjem digitálneho rádia DAB a samostatný prehrávač CD/MP3. Dvanásť reproduktorov vrátane osempalcového subwoofera inštalovaného v batožinovom priestore v sebe zaisťujú krištáľovo čistý stereo zvuk.

  fordĽahšie cúvanie s očami vzadu

  Pätníky, závory, nízke múry ... Zadná parkovacia kamera vám na multifuknčnom displeji odhalí všetko, čo je za vami. Tento systém sa aktivuje automaticky, keď zaradíte spiatočku. S pomocou virtuálneho pomocníka môžete naozaj bezpečne parkovať aj v tých najtesnejších priestoroch.

 • KOMFORT

  Ľfordahké manévrovanie a jazda

  Elektrický posilňovač riadenia EPAS je automaticky nastavený tak, aby umožňoval jednoduchšie a ľahšie riadenie pri parkovaní v tesnom priestore a zároveň stabilné riadenie pre lepšie ovládanie vozidla na diaľnici. Oproti tradičnému posilňovaču riadenia, ktorý je v prevádzke neustále a spotrebováva energiu a palivo, náš posilňovač riadenia je v prevádzke len vtedy, keď ho potrebujete, a prispieva tak k úspore pohonných hmôt.

  fordNastavenie ideálnej teploty

  Intuitívne ovládanie duálnej klimatizácie umožňuje nastaviť ideálnu teplotu pre obe strany interiéru. Dokonale umiestnené ventilátory zaisťujú účinnejšie prúdenie vzduchu a lepšiu nastaviteľnosť. Toto nastavenie môže byť upravené ovládačmi na prostrednom paneli, ďalej pomocou 8" dotykovej obrazovky alebo vďaka ovládaniu hlasom.

  fordStierače, ktoré sa automaticky prispôsobia intenzite dažďa

  Stierače nastavené podľa intenzity dažďa začnú fungovať v okamihu, keď odhalia vlhkosť na čelnom skle. Svoju rýchlosť prispôsobujú charakteru počasia. Dokonca si môžete vybrať zo šiestich stupňov citlivosti, ktorá stanovuje, aké množstvo vlhkosti vznikne, aby stierače začali fungovať. Tieto stierače sú dostupné spolu s automatickými prednými svetlometmi.

  Sfordvetlomety, ktoré sa automaticky rozsvietia

  Ford Mustang disponuje senzormi, ktoré detekujú znižujúcu sa viditeľnosť pri západe slnka alebo keď dôjde k náhlej zmene svetelných podmienok. Napríklad keď vojdete do tunela, svetlá sa automaticky rozsvietia. Dostupné sú spolu s automatickými prednými svetlometmi.

Bookmark & Share