Legenda menom Mustang

Ford Mustang je stelesnením dynamiky a vycibrenosti. A prvýkrát v histórii prichádza aj do Európy. Vyznačuje sa dynamickým, oslnivým a vzrušujúcim exteriérom. Každý jeho detail od mohutnej prednej masky až po unikátne zadné svetlá je navrhnutý tak, aby čo najviac prehĺbil vašu radosť z jazdy. V interiéri inšpirovanom leteckým kokpitom máte všetky ovládacie prvky intuitívne na dosah. Uchopte dokonale tvarovaný volant a oddajte sa pocitu, že automobilová legenda vo vašich rukách ožíva. Či už snívate o Forde Mustang Fastback alebo Convertible, s motorom 2.3l EcoBoost alebo 5.0l V8, teraz prichádza správny čas.

Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla Ford Mustang, niektoré spomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým niektoré iné môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných limitovaných verziách.

Konkrétne údaje si vyhľadajte v sekcií stupne výbavy modelu Mustang
alebo kontaktujte vášho najbližšieho predajcu vozidiel Ford

  • VYBERTE SI TEN SVOJ ...

    Ffordord Mustang Fastback

    Stelesnenie ducha legendárneho modelu Mustang v ultramodernej forme, dlhá zošikmená kapota Fastback znižuje aerodynamický odpor a pomáha vozidlu zdolávať prúdenie vzduchu. Predné spojlery zvyšujú prítlak a vďaka tomu si môžete výkon Mustangu skutočne užiť. Osobitý dizajn predných a zadných svetiel vás nenechá na pochybách, s kým máte tú česť. Sofistikované technológie sú navrhnuté tak, aby umocňovali váš zážitok za volantom.

    fordFord Mustang Convertible

    Joel Piaskowski, hlavný dizajnér Fordu, opisuje Mustang Convertible ako nádhernú horizontálnu strelu, ktorá je vyjadrením čistej slobody konania. Vozidlo je dokonale súmerné pri pohľade zo všetkých strán, s charakteristickými výraznými bočnými prelismi okolo dverí. Sklopný mechanizmus umožňuje sklopiť strechu behom niekoľkých sekúnd. Nenápadné zalomenie batožinového priestoru vytvára prítlak, ktorý povzbudí výkon vozidla.

Bookmark & Share