Športová elegancia ST-Line

Verzia ST-Line je unikátnym spojením športovej elegancie a automobilov Ford. Nový Ford Kuga ST-Line je tak jedinečný nielen svojím športovým vzhľadom, ale aj skvelými jazdnými vlastnosťami. Interiér vozidla bol navrhnutý tak, aby svojim komfortom a zmyslom pre detail podporil športový zážitok z jazdy.

 • SPOZNAJTE HO BLIŽŠIE

  Šfordportový dizajn

  Horná mriežka chladiča s horizontálnymi čiernymi lištami, spodné časti nárazníkov vo farbe karosérie, športové odpruženie alebo 18" kolesá z ľahkých zliatin podčiarkujú športový vzhľad vozidla. Verzia ST-Line sa vyznačuje nezameniteľnými líniami a dodáva novému Fordu Kuga impozantný vzhľad.

  fordKomfortný interiér

  Interiér nového Fordu Kuga vo verzii ST-Line dopĺňa športový dizajn svojimi charakteristickými detailmi. Atmosféru dotvárajú športové predné sedadlá s čalúnením v kombinácií koža/velúr, hliníkové pedále, čierny strop alebo ozdobné nerezové lišty prahov predných dverí v štýle ST-Line.

  fordVýkonný motor

  Nový Ford Kuga ST-Line v sebe môže ukrývať aj výkonný motor 2.0 TDCi s výkonom 180 koní v kombinácií so 6-stupňovou manuálnou alebo dvojspojkovou automatickou prevodovkou PowerShift. A vďaka inteligentnému pohonu všetkých kolies a športovému odpruženiu sa budete cítiť sebaisto v každej situácii.

 • AKTUÁLNA PONUKA ST-LINE

  Neodolateľný športový vzhľad

  Kuga vo výbave ST Line už od 27.520 EUR
  Štandardná cena vozidla Kuga ST Line od 32.020 EUR
  teraz s uvádzacím bonusom až do 5.500 EUR
  Prevedenie ST Line Vám ponúka maximálny zážitok z vozidla SUV v exteriéri aj interiéri.
  Pohľad na vozidlo s dizajnovými športovými doplnkami si vás určite podmaní.

  Podrobné informácie o cenách, špecifikáciach a výbavách Fordu
  Kuga ST Line nájdete v modelovom cenníku

Bookmark & Share