Predstavujeme novú Kugu

Atraktívny, moderný dizajn exteriéru aj interiéru, dynamickosť a nevídaná hospodárnosť, to je nový Ford Kuga. Bol stvorený, aby vás inšpiroval a prekonal s vami aj nemožné. Nový Ford Kuga je vybavený pokrokovými technológiami, ako sú Inteligentný pohon všetkých kolies alebo aktívny parkovací asistent, na ktoré sa môžete spoľahnúť, nech už pôjdete kamkoľvek. Spoznajte nový Ford Kuga bližšie.

Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla nový Ford Kuga, niektoré spomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým niektoré iné môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných limitovaných verziách.

Konkrétne údaje si vyhľadajte v sekcií stupne výbavy modelu Kuga
alebo kontaktujte vášho najbližšieho predajcu vozidiel Ford

 • HLAVNÉ PRVKY VÝBAVY

  Tfordrúfalý, odvážny vzhľad

  Nová predná maska chladiča s rafinovaným vzhľadom, dynamické línie a širší stredový prelis kapoty, to je nový Ford Kuga v tom najlepšom prevedení. Dizajn nového Fordu Kuga vytvára dojem pohybu, aj keď vozidlo stojí na mieste. Plynulé línie a dynamické kontúry takisto zlepšujú spotrebu paliva.

  Viac o dizajne exteriéru a interiéru

  fordRýchla a úsporná prevodovka PowerShift

  Technicky vyspelá šesťstupňová dvojspojková prevodovka v sebe spája pohodlie automatu s pocitom kontroly, ktorý vodičovi dáva klasická manuálna prevodovka. Automaticky predvolí ďalší stupeň, takže pri radení nedôjde k prerušeniu hnacej sily. Bleskurýchle zmeny prevodových stupňov prispievajú k plynulejšej jazde.

  Viac o motoroch a prevodovkách

  fordMultimediálny systém SYNC 3

  Vďaka novej generácii systému Ford SYNC môžete bezdrôtovo prepojiť váš mobilný telefón alebo MP3 prehrávač s palubným systémom. Hudbu, telefón, navigačný systém alebo klimatizáciu možno ovládať jednoduchými hlasovými povelmi alebo za pomoci 8" farebného dotykového displeja.

  Viac o unikátnych technológiach

  Ifordstota v nepredvídateľných situáciách

  Inteligentný pohon všetkých kolies AWD dokáže meniť rozdelenie hnacej sily podľa toho, či zrovna idete po mokrom, suchom alebo namrznutom povrchu. Podľa momentálnej potreby pošle systém viac sily na predné alebo naopak na zadné kolesá. Výsledkom je vyššia ovládateľnosť a tiež nižšia spotreba.

  Viac o skvelej ovládateľnosti

  Kfordamera, ktorá sa vždy pozerá dopredu

  Malá predná kamera za vnútorným spätným zrkadlom neustále sleduje priestor pred vozidlom. Systém tak môže rozpoznávať dopravné značky, vodorovné značenie alebo svetla ostatných vozidiel. Predná kamera tvorí totiž základ mnohých asistenčných technológií zameraných na vašu bezpečnosť

  Viac o bezpečnosti a zabezpečení

Bookmark & Share