Nazrite pod kapotu ST-Line

Verzia ST-Line je unikátnym spojením športovej elegancie a automobilov Ford. Ford Focus ST-Line je tak jedinečný nielen svojím športovým vzhľadom, ale aj skvelými jazdnými vlastnosťami. Interiér vozidla bol navrhnutý tak, aby svojim komfortom a zmyslom pre detail podporil športový zážitok z jazdy.

 • SPOZNAJTE HO BLIŽŠIE

  fordŠportový štýl ST-Line

  Nová verzia ST-Line v sebe spája praktické prevedenie modelu Ford Focus s podmanivosťou a výkonom športových vozidiel. Zadný strešný spojler, sada exteriérových prvkov, športová maska chladiča, kolesá z ľahkých zliatin v prevedení Metallic, športové odpruženie a exteriérové značenie ST-Line, to všetko spolu tvorí túto jedinečnú sériu vozidiel.

  fordKomfortný a športový interiér

  Interiér modelu Focus ST-Line korešponduje s charakteristickým a štýlovým dizajnom tohto automobilu. Športové sedadlá, strieborná hlavica radiacej páky, pedále z nerezovej ocele a jedinečný, kožou potiahnutý volant ST-Line. To všetko odlišuje vozidlá verzie ST-Line od ostatných modelov Focus.

 • AKTUÁLNA PONUKA ST-LINE

  Neodolateľný športový vzhľad

  Focus vo výbave ST Line Edition už od 18.490 EUR
  Štandardná cena vozidla ST Line Edition od 23.610 EUR teraz mimoriadne od 18.490 EUR
  Výbava ST-Line Edition v sebe spája praktické prevedenie modelu Focus s podmanivosťou a výkonom športových vozidiel. Zadný strešný spojler, športová maska chladiča alebo kolesá z ľahkých zliatin, to všetko spolu tvorí túto jedinečnú sériu vozidiel.

  Podrobné informácie o cenách, špecifikáciach a výbavách
  Fordu Focus ST Line nájdete v modelovom cenníku

  Focus Kombi vo výbave ST Line Edition už od 19.190 EUR
  Štandardná cena vozidla ST Line Edition od 24.490 EUR teraz mimoriadne od 19.190 EUR
  Výbava ST-Line Edition v sebe spája praktické prevedenie modelu Focus Kombi s podmanivosťou a výkonom športových vozidiel. Zadný strešný spojler, športová maska chladiča alebo kolesá z ľahkých zliatin, to všetko spolu tvorí túto jedinečnú sériu vozidiel.

  Podrobné informácie o cenách, špecifikáciach a výbavách
  Fordu Focus Kombi ST Line nájdete v cenníku

Bookmark & Share