Vyspelejší a prepracovanejší Focus

Je to najdokonalejší Ford Focus, aký sme kedy vyvinuli. Má novo navrhnutý, výraznejší exteriér a vyspelejší, prepracovanejší a maximálne komfortný interiér. Prináša širokú paletu skvelých a pokrokových technológií. Napríklad systém SYNC s hlasovým ovládaním a 8" dotykovou obrazovkou umožňujúci intuitívne ovládať navigáciu, zábavné funkcie alebo klimatizáciu jednoducho pomocou hlasových povelov.

Rad špičkových zážihových aj vznetových motorov ponúka dokonalú rovnováhu medzi dynamikou a hospodárnosťou. Tieto vlastnosti dopĺňa vyspelá prevodovka PowerShift s radením pod volantom.

Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla Ford Focus, niektoré spomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým niektoré iné môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných limitovaných verziách.

Konkrétne údaje si vyhľadajte v sekcií stupne výbavy modelu Focus
alebo kontaktujte vášho najbližšieho predajcu vozidiel Ford

 • HLAVNÉ PRVKY VÝBAVY

  Nofordvý dizajn exteriéru

  Ford Focus vo svojej dizajnovej úprave odráža globálny dizajnový jazyk One Ford. Vozidlo má nižší a širší postoj, novú kapotu, novú prednú masku aj mriežku chladiča. Kapota má dynamický tvar a dodáva vozidlu sebavedomý vzhľad.

  Viac o dynamickom vzhľade

  fordHands-free technológie

  Systém SYNC s hlasovým ovládaním a dotykovou obrazovkou predstavuje novú úroveň komunikačných systémov. K dispozícii je aj s farebnou 8" obrazovkou, ktorá umožňuje intuitívne hlasové alebo dotykové ovládanie rôznych funkcií.

  Viac o technológiach

  fordPrvotriedne jazdné vlastnosti

  Zážitok z jazdy vo Forde Focus je nezabudnuteľný. Vďaka precíznemu naladeniu podvozka vám ponúkme ešte viac priľnavosti, ovládateľnosti a istoty nielen pri bežnej jazde, zatáčaní aj brzdení ale aj pri športovejšom charaktere jazdenia.

  Viac o komforte a ovládaní

  1ford-litrový EcoBoost

  Prekvapivo výkonný a zároveň hospodárny 1-litrový motor EcoBoost ponúkne nízke emisie a spotrebu pre Ford Focus. Nie náhodou sa stal viacnásobným víťazom prestížnej ankety Medzinárodný motor roka.

  Viac o výkone a hospodárnosti

  fordPomoc s brzdením vo vyšších rýchlostiach

  Funkcia núdzového brzdenia je inovatívna funkcia, ktorá pracuje v rýchlostiach nad 50 km/h. Sníma priestor pred vozidlom a ak zistí nebezpečenstvo zrážky, upozorní na to vodiča, alebo ak vodič nereaguje, začne systém sám brzdiť.

  Viac o bezpečnosti a aktívnej asistencií

Bookmark & Share