Úplne nová generácia Fiesty

Ešte nápaditejší štýl a širšie možnosti individualizácie, aby ste mohli prispôsobiť vozidlo svojim predstavám. Ešte vyspelejšie technika a ešte viac užitočných funkcií. A ešte väčšie potešenie z jazdy ako predtým. Úplne nový Ford Fiesta zásadne mení koncepciu aj štýl. A ako sa čoskoro presvedčíte, akonáhle spoznáte jej premyslený dizajn, prednosti novej Fiesty zďaleka nekončia tým, čo je vidieť na prvý pohľad.

Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla nový Ford Fiesta, niektoré spomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým niektoré iné môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných limitovaných verziách.

Konkrétne údaje si vyhľadajte v sekcií stupne výbavy modelu Fiesta
alebo kontaktujte vášho najbližšieho predajcu vozidiel Ford

 • TREND & TITANIUM

  Fiesta Trend ponúkne viac, než očakávate

  Už prvé zoznámenie s úplne novým Fordom Fiesta navždy zmení vaše predstavy o malých automobiloch. Prevedenie Trend ponúka ďaleko viac technológií, než by ste očakávali. Elektronický stabilizačný systém, brzdový asistenti, automatická aktivácia svetlometov pri zníženej viditeľnosti, moderný audiosystém s Bluetooth handsfree, bezviečkové doplňovanie paliva, a mnoho ďalšieho. V kombinácii s premysleným a moderným dizajnom to znamená vozidlo, ktoré si užijete na maximum pri každom usadnutí za volant.

  O stupeň lepšia Fiesta Titanium

  Ford SYNC 3 s hlasovým ovládaním a 6,5" farebným dotykovým displejom, 16" kolesá z ľahkých zliatin, chrómované lišty pri spodnej línií bočných okien, kožený volant, hlavica radiacej páky aj madlo ručnej brzdy, chrómovaná mriežka chladiča, LED osvetlenie interiéru, výbava Titanium disponuje rozsiahlym zoznamom inteligentných funkcií a chytrých technológií. A k tomu pridáva štýl, ktorý zaručene zapôsobí. Vysoká úroveň výbavy, vysoká kvalita, vysoké štandardy: očakávajte len to najlepšie.

 • ST LINE

  Fiesta ST Line zaujme dynamickým vzhľadom

  Pripravte sa na zoznámenie s energiou a dynamikou Fiesty ST Line, ktorá čerpá inšpiráciu v modeloch z rady Ford Performance aj vo svete automobilových pretekov. Verzia ST Line v sebe spája všetky praktické vlastnosti nového Fordu Fiesta a navyše oslní jedinečným vzhľadom a jazdnými vlastnosťami športových automobilov. Veľký zadný spojler, sada exteriérových prvkov, unikátna mriežka chladiča, 17" kolesá z ľahkých zliatin v tmavom odtieni, športové odpruženie a logá ST Line na bokoch vozidla, to všetko tvorí jedinečnú kombináciu praktických funkcií a atraktívneho vzhľadu.

 • VIGNALE

  Fiesta Vignale s nádychom unikátnosti

  Vignale navodzuje pocit, že vlastníte niečo unikátne, z vozidiel jednoducho vyžaruje vynikajúcu úroveň spracovania aj pozornosť venovaná každému detailu. Nastúpte do Fiesty Vignale a nechajte sa vtiahnuť do sveta moderného prepychu. Na želanie dodávané luxusné prešívané kožené sedadlá s jedinečným šesťuholníkovým vzorom, spoločne s exkluzívnym mäkkým koženým obložením hornej plochy palubnej dosky a stredovej konzoly, vytvárajú dojem prvotriedneho koženého interiéru v pravom slova zmysle. Tiež unikátny dizajn exteriéru, unikátne 17" zliatinové kolesá alebo najvyspelejšie technológie, Fiesta Vignale stelesňuje najvyššiu úroveň dizajnu, kvality a spracovania. Výroba bude zahájená v priebehu roka 2018.

 • ACTIVE

  Fiesta Active prináša pocit dobrodružstva

  Praktickosť, flexibilita, úžitkové vlastnosti a k tomu navyše zmysel pre dobrodružstvo. Nová Fiesta Active ponúka všetko. Je to prvý crossover v histórii modelov Fiesta, a je to zároveň automobil s robustným vzhľadom v štýle SUV, ale s typickými jazdnými vlastnosťami Fiesty. Výsledkom je odolný hatchback ako doteraz žiadny iný. Výroba Fordu Fiesta Active bude zahájená v priebehu roka 2018.

Bookmark & Share