Predstavujeme nový EcoSport

Jeho robustný, moderný vzhľad a štýl tu kráča ruka v ruke s praktickosťou a všestrannosťou. Atraktívny, hodnotne spracovaný a inteligentne navrhnutý interiér dopĺňa bohatá paleta nenahraditeľných inteligentných technológií. Je naozaj svieži a neprehliadnuteľný s jeho športovým vzhľadom, pripravte sa na nový EcoSport.

Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla nový Ford EcoSport, niektoré spomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým niektoré iné môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných limitovaných verziách.

Konkrétne údaje si vyhľadajte v sekcií stupne výbavy modelu EcoSport
alebo kontaktujte vášho najbližšieho predajcu vozidiel Ford

 • TITANIUM


  Ford EcoSport plný moderných technológií

  Multimediálny systém Ford SYNC 3 s hlasovým ovládaním a 6,5" dotykovou obrazovkou, 16" kolesá z ľahkých zliatin, chrómované detaily, bezkľúčové štartovanie, kombinované čalúnenie sedadie, výbava Titanium naozaj disponuje rozsiahlou paletou funkcií a chytrých technológií. Zároveň na vás zapôsobí vysoko kvalitným spracovaním a moderným dizajnom.

  ford
  ford
  ford
 • ST LINE


  Ford EcoSport v športovom dizajne

  Vyberte si z pestrej palety farieb v kombinácii s kontrastnou strechou, zadným spojlerom a vonkajšími spätnými zrkadlami a z atraktívnych kolies z ľahkých zliatin. Výbava ST-Line v sebe spája všetky praktické vlastnosti nového Fordu EcoSport a navyše oslní jedinečným vzhľadom a jazdnými vlastnosťami športových automobilov. Sada exteriérových prvkov, unikátna mriežka chladiča, 17" kolesá z ľahkých zliatin, športové odpruženie, to všetko tvorí jedinečnú kombináciu praktických funkcií a atraktívneho vzhľadu.

  ford
  ford
  ford

 • VÝBAVA

  Nfordaozaj sebaistý vďaka technológiám

  Akonáhle si sadnete za volant nového Fordu EcoSport, máte k dispozícii celý rad pokročilých asistenčných systémov, ktoré zaisťujú dokonalú ovládateľnosť vozidla za akýchkoľvek podmienok. Medzi tieto systémy patrí napríklad inteligentný pohon všetkých kolies AWD, asistent rozjazdu do kopca či automatické svetlomety.

  fordVýkonný a zároveň efektívny

  Vybrať si môžete z troch moderných motorov. Nový Ford EcoSport je k dispozícii s benzínovým motorom 1.0 EcoBoost, šesťnásobným víťazom ankety Medzinárodný motor roka. Výkon tohto motora je 125 koní a dodáva sa s manuálnou alebo automatickou prevodovkou. Ďalej sú dostupné dieselové motory 1.5 TDCi s výkonom 95 koní a úplne nový 1.5 Ecoblue AWD a s výkonom 125 koní.

  fordÚčelný a zároveň inteligentný

  Všetky použité technológie boli už od základu navrhnuté tak, aby spríjemnili vašu jazdu. Systém Ford SYNC 3 umožňuje ovládať telefón, hudobný prehrávač a navigáciu intuitívnymi hlasovými pokynmi alebo prostredníctvom dotykovej obrazovky. Vďaka prémiovému audiosystému B&O PLAY s 10 reproduktormi budete ohromení zvukom svojej obľúbenej hudby. Vaše pohodlie zaručia aj premyslené detaily interiéru, ako sú napríklad vyhrievané sedadlá či volant.

  Mfordyslí na vašu bezpečnosť

  Vaša bezpečnosť je vždy na prvom mieste. Preto je nový Ford EcoSport množstvom systémov, ktoré chránia ako vás, tak váš automobil. Elektronický stabilizačný systém ESC v sebe zahŕňa množstvo technológií, ktoré vám pomáhajú udržať kontrolu nad vozidlom aj v kritických situáciách. Medzi tieto technológie patrí napríklad riadenie stability RSC alebo asistent rozjazdu do svahu HLA.

  fordVšetok priestor ktorý potrebujete

  Nový Ford EcoSport vás prekvapí svojim priestranným interiérom v segmente malých SUV. Priestor je šikovne rozvrhnutý, obsahuje aj množstvo odkladacích priehradiek. Pohodlne tak môžete naložiť všetkú batožinu, podlahu batožinového priestoru možno navyše nastaviť v troch rôznych polohách.

Bookmark & Share