Tlačové správy

Chcete byť neustále informovaný o zaujímavých veciach, ktoré sa dejú v súvislosti zo značkou Ford, nižšie nájdete aktuálny prehľad tlačových správ a noviniek týkajúcich sa našich osobných aj úžitkových modelov, prvotriednych technológií a technológií budúcnosti alebo správ týkajúcich sa priamo spoločnosti Ford.

 • VOZIDLÁ

  fordFord ukázal novú Fiestu ST

  Divízia Ford Performance dnes odhalila model Ford Fiesta ST budúcej generácie, poháňaný novým 1,5-litrovým trojvalcovým motorom EcoBoost. Fiesta ST budúcej generácie sa objavuje vôbec po prvýkrát ešte pred svojou celosvetovou premiérou, ktorá sa uskutoční budúci mesiac na autosalóne v Ženeve.

  Prečítať celú správu

  Mford-Sport predstavil Ford Fiesta WRC pre rok 2017

  Pri príležitosti začiatku novej éry Majstrovstiev sveta v rely WRC predstavujeme Ford Fiesta WRC s motorom EcoBoost. Novinka vychádza z homologovaného vozidla Fiesta pre rok 2017 a bude ťahúňom spoločnosti M-Sport počas celej dychtivo očakávanej budúcoročnej sezóny.

  Prečítať celú správu

  fordFord ukázal nový Ford Fiesta a mnoho ďalšieho

  Spoločnosť Ford na podujatí Go Further v nemeckom Kolíne nad Rýnom predstavila model Ford Fiesta nasledujúcej generácie v štyroch výrobných variantoch, luxusnú Vignale, športovú ST-Line, elegantnú Titanium a crossover Active. Predstavila tiež nové edície modelov Mustang a Transit Custom.

  Prečítať celú správu

  ford

  Nový Ford Kuga je už v predaji

  Nový Ford Kuga predstavuje technologicky ešte vyspelejšie, kultivovanejšie a cenovo dostupnejšie športové úžitkové vozidlo (SUV) než doposiaľ. Vďaka tomu je jazda na ňom jednoduchšia a bezpečnejšia a prináša väčšie potešenie všetkým majiteľom SUV, ktorých je v Európe čoraz viac.

  Prečítať celú správu

 • TECHNOLÓGIE

  Tfordechnologické inovácie novej Fiesty

  Spoločnosť Ford dnes na špeciálnom podujatí Go Further odhalila Ford Fiesta nasledujúcej generácie, technologicky najvyspelejšie malé vozidlo na svete. Fiesta nasledujúcej generácie sa predstavila s množstvom najdômyselnejších asistenčných technológií pre vodiča a funkcií pripojenia.

  Prečítať celú správu

  fordInnovation Workshop ukázal technológie budúcej generácie

  Parkovanie je záťaž na nervy a významne prispieva k účtom za opravy po nárazoch a škrabancoch spôsobených pri nízkej rýchlosti, nenávidia ho vodiči v celej Európe. Vo Veľkej Británii dochádza k štvrtine nehôd na parkoviskách a takmer polovica vodičov uvádza, že radšej zaparkujú ďalej od cieľa.

  Prečítať celú správu

 • O SPOLOČNOSTI

  Vfordýsledky predaja Ford of Europe za rok 2016

  Predaj spoločnosti Ford Motor Company v Európe stúpol o 5 percent, keď na svojich 20 tradičných európskych trhoch predala takmer 1,4 milióna vozidiel. Predaj automobilky Ford na jej 50 európskych trhoch vzrástol v roku 2016
  o 4 percentá na celkových 1,5 milióna vozidiel.

  Prečítať celú správu

  Vfordíťazstvá Fordu v Le Mans stvárnené ako LEGO stavebnica

  Je to dar k 50-tim rokom produkcie, ktorý by mohol naviesť vaše dieťa na
  dráhu pretekárskej legendy. Kultový Ford GT40 a nový Ford GT, ktoré vyhrali
  24-hodinové preteky v Le Mans v roku 1966 aj aktuálne v roku 2016, ožili vo
  forme stavebnice LEGO® v novej edícií Speed Champions.

  Prečítať celú správu

Bookmark & Share