Limitovaná ponuka vozidiel Ford

Ak máte záujem o detailné informácie o cenách a výbavách niektorého z našich modelov, prezrite si nižšie našu aktuálnu limitovanú ponuku. Nájdete tam zvýhodnené balíky výbav s výraznou cenovou úsporou.

Môžete tiež navštíviť vášho autorizovaného predajcu a informovať sa o najlepších ponukách.
Pokiaľ nie je uvedené inak, všetky tu uvedené ceny sú vrátane DPH.

 • OSOBNÉ VOZIDLÁ

  Ufordvádzací bonus 700 EUR pre novú Fiestu

  Uvádzací bonus platí výlučne na nové vozidlá objednané najneskôr do 31.10.2017. Ford Fiesta Trend ponúka ďaleko viac, než by ste od nej očakávali. Štandardne už od 12.290 EUR, teraz s uvádzacím bonusom už od 10.490 EUR.

  Podrobnejšie informácie

  Vfordyberte si svoj bonus pre Ford Focus

  Môžete si zvoliť odkupný bonus až 1.000 EUR alebo zimné pneumatiky zdarma alebo financovanie s 0% úrokom alebo havarijné a pzp poistenie na rok zdarma. Platí len pre skladové vozidlá Focus a Focus Kombi.

  Podrobnejšie informácie

  Cford-MAX s autosalónovým bonusom 700 EUR

  Ford C-MAX TrendX už od 14.190 EUR. Naviac si môžete vybrať odkupný bonus až 1.000 EUR alebo zimné pneu zdarma alebo financovanie s 0% úrokom alebo havarijné a pzp poistenie na rok zdarma pre skladové vozidlá.

  Podrobnejšie informácie

  fordKuga Anniversary s bonusom až 7.777 EUR

  Ponúka bohatú výbavu s bonusom až 7.777 EUR. Naviac si môžete vybrať odkupný bonus až 1.000 EUR alebo zimné pneu zdarma alebo financovanie s 0% úrokom alebo poistenie na rok zdarma pre skladové vozidlá.

  Podrobnejšie informácie

  fordKuga s autosalónovým bonusom 700 EUR

  Naviac si môžete vybrať odkupný bonus až 1.500 EUR alebo zimné pneu zdarma alebo financovanie s 0% úrokom alebo havarijné a pzp poistenie na rok zdarma len pre skladové vozidlá. Teraz aj s uvádzacím bonusom až do 5.500 EUR.

  Podrobnejšie informácie

  fordMondeo Manager s bohatou výbavou

  Ponúka bohatú výbavu s akciovou cenou už od 28.690 EUR. Súčasťou výbavy Manager sú napríklad adaptívne LED svetlá, navigácia, vyhrievaný volant, čelné sklo a predné sedadlá alebo elektricky ovládané piate dvere.

  Podrobnejšie informácie

 • SERVIS
Bookmark & Share