Limitovaná ponuka vozidiel Ford

Ak máte záujem o detailné informácie o cenách a výbavách niektorého z našich modelov, prezrite si nižšie našu aktuálnu limitovanú ponuku. Nájdete tam zvýhodnené balíky výbav s výraznou cenovou úsporou.

Môžete tiež navštíviť vášho autorizovaného predajcu a informovať sa o najlepších ponukách.
Pokiaľ nie je uvedené inak, všetky tu uvedené ceny sú vrátane DPH.

 • OSOBNÉ VOZIDLÁ

  5ford rokov záruka & servis zdarma pre novú Fiestu

  Nový Ford FIesta s bonusom až 2.000 EUR už od 10.690 EUR. 5 rokov originálna záruka, 5 rokov alebo 120.000 km servis zdarma, platí tá z podmienok, ktorá nastane skôr. Platí pre skladové vozidlá do vypredania zásob.

  Podrobnejšie informácie

  Ffordocus s letnou zľavou 700 EUR

  Ford Focus ClassicX už od 12.290 EUR. Naviac si môžete vybrať odkupný bonus až 700 EUR alebo financovanie s 0% úrokom alebo havarijné a pzp poistenie na rok zdarma. Platí pre skladové vozidlá do vypredania zásob.

  Podrobnejšie informácie

  Vfordyberte si svoj bonus pre Ford C-MAX

  S novým Fordom C-MAX teraz získate: odkupný bonus 500 EUR alebo havarijné a PZP poistenie na rok zdarma alebo financovanie s 0% úrokom, zľavu až do 3.000 EUR, 5 rokov záruky zdarma a zvýhodnené sady výbav.

  Podrobnejšie informácie

  Gfordrand C-MAX s jarným bonusom 700 EUR

  Ford Grand C-MAX TrendX už od 15.790 EUR. Naviac si môžete vybrať odkupný bonus až 700 EUR alebo financovanie s 0% úrokom alebo havarijné a pzp poistenie na rok zdarma. Platí pre skladové vozidlá do vypredania zásob.

  Podrobnejšie informácie

  ford5 rokov záruka & servis zdarma pre nový Ecosport

  Nový Ford Ecosport s bonusom až 2.700 EUR už od 14.990 EUR. 5 rokov záruka, 5 rokov alebo 120.000 km servis zdarma. Naviac Sygic Car Navigation zdarma pre vozidlá so systémom SYNC 3. Platí pre skladové vozidlá do vypredania zásob.

  Podrobnejšie informácie

  fordKuga Anniversary s bonusom až 7.777 EUR

  Kuga Anniversary Edition ponúka naozaj bohatú výbavu s bonusom až 7.777 EUR. Naviac si môžete vybrať odkupný bonus až 500 EUR alebo financovanie s 0% úrokom. Platí pre skladové vozidlá do vypredania zásob.

  Podrobnejšie informácie

  5 fordrokov záruka & servis zdarma pre Mondeo

  Mondeo ponúka 5 rokov originálnej záruky, 5 rokov alebo 120.000 km servis zdarma, platí tá z podmienok, ktorá nastane skôr. Spoznajte aj Mondeo v bohatej výbave Manager s akciovou cenou už od 28.690 EUR.

  Podrobnejšie informácie

  Sford-MAX so zvýhodnením až 4.000 EUR

  Ford S-MAX štandardne už od 27.990 EUR teraz so zvýhodnením až 4.000 EUR už od 23.990 EUR. S možnosťou financovania na tretiny bez navýšenia a originálna továrenská záruka 5 rokov zdarma ku každému vozidlu.

  Podrobnejšie informácie

  fordGalaxy so zvýhodnením až 4.000 EUR

  Ford Galaxy štandardne už od 28.990 EUR teraz so zvýhodnením až 4.000 EUR už od 24.990 EUR. S možnosťou financovania na tretiny bez navýšenia a originálna továrenská záruka 5 rokov zdarma ku každému vozidlu.

  Podrobnejšie informácie

 • SERVIS

  Sfordervisná prehliadka Motorcraft len za 99 EUR

  Základná údržba vášho osobného vozidla Ford prevedená vyškolenými technikmi za výhodnú cenu obsahuje: 20-bodovú bezpečnostnú prehliadku, výmenu oleja vrátane výmeny olejového filtra a výmenu vzduchového filtra.

  Podrobnejšie informácie

  Jfordarné príslušenstvo

  Vyberte si z našej limitovanej ponuky jarného príslušenstva určeného nielen pre vozidlá značky Ford. Táto ponuka je platná do 30.6.2018 alebo do vypredania zásob u každého autorizovaného predajcu značky Ford.

  Podrobnejšie informácie

  fordAktualizácie navigačných máp 2018

  Vyrazte tým správnym smerom! S našimi aktualizáciami s podrobným pokrytím Európy pre integrované navigačné systémy vozidiel Ford už určite nezablúdite! Teraz len za 99 EUR vrátane DPH. Ponuka je platná do vypredania zásob.

  Podrobnejšie informácie

Bookmark & Share