Limitovaná ponuka vozidiel Ford

Ak máte záujem o detailné informácie o cenách a výbavách niektorého z našich modelov, prezrite si nižšie našu aktuálnu limitovanú ponuku. Nájdete tam zvýhodnené balíky výbav s výraznou cenovou úsporou.

Môžete tiež navštíviť vášho autorizovaného predajcu a informovať sa o najlepších ponukách.
Pokiaľ nie je uvedené inak, všetky tu uvedené ceny sú vrátane DPH.

 • OSOBNÉ VOZIDLÁ

  5ford rokov záruka & servis zdarma pre novú Fiestu

  Nový Ford FIesta s bonusom až 2.000 EUR už od 10.690 EUR. 5 rokov originálna záruka, 5 rokov alebo 120.000 km servis zdarma, platí tá z podmienok, ktorá nastane skôr. Platí pre skladové vozidlá do vypredania zásob.

  Podrobnejšie informácie

  Ffordocus s jarným bonusom 700 EUR

  Ford Focus ClassicX už od 12.290 EUR. Naviac si môžete vybrať odkupný bonus až 700 EUR alebo financovanie s 0% úrokom alebo havarijné a pzp poistenie na rok zdarma. Platí pre skladové vozidlá do vypredania zásob.

  Podrobnejšie informácie

  Cford-MAX s jarným bonusom 700 EUR

  Ford C-MAX TrendX už od 14.190 EUR. Naviac si môžete vybrať odkupný bonus až 700 EUR alebo financovanie s 0% úrokom alebo havarijné a pzp poistenie na rok zdarma. Platí pre skladové vozidlá do vypredania zásob.

  Podrobnejšie informácie

  ford5 rokov záruka & servis zdarma pre nový Ecosport

  Nový Ford Ecosport s bonusom až 2.700 EUR už od 14.990 EUR. 5 rokov záruka, 5 rokov alebo 120.000 km servis zdarma. Naviac Sygic Car Navigation zdarma pre vozidlá so systémom SYNC 3. Platí pre skladové vozidlá do vypredania zásob.

  Podrobnejšie informácie

  fordKuga Anniversary s bonusom až 7.777 EUR

  Kuga Anniversary Edition ponúka naozaj bohatú výbavu s bonusom až 7.777 EUR. Naviac si môžete vybrať odkupný bonus až 500 EUR alebo financovanie s 0% úrokom. Platí pre skladové vozidlá do vypredania zásob.

  Podrobnejšie informácie

  Mfordondeo Manager s bohatou výbavou

  Ponúka bohatú výbavu s akciovou cenou už od 28.690 EUR. Súčasťou výbavy Manager sú napríklad adaptívne LED svetlá, navigácia, vyhrievaný volant, čelné sklo a predné sedadlá alebo elektricky ovládané piate dvere.

  Podrobnejšie informácie

  Sford-MAX so zvýhodnením až 4.000 EUR

  Ford S-MAX štandardne už od 27.990 EUR teraz so zvýhodnením až 4.000 EUR už od 23.990 EUR. S možnosťou financovania na tretiny bez navýšenia a originálna továrenská záruka 5 rokov zdarma ku každému vozidlu.

  Podrobnejšie informácie

  fordGalaxy so zvýhodnením až 4.000 EUR

  Ford Galaxy štandardne už od 28.990 EUR teraz so zvýhodnením až 4.000 EUR už od 24.990 EUR. S možnosťou financovania na tretiny bez navýšenia a originálna továrenská záruka 5 rokov zdarma ku každému vozidlu.

  Podrobnejšie informácie

 • ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ

  Zfordimné bonusy pre Ford Transit

  Ford Transit Van so skvelou výbavou už od 19.990 EUR bez DPH. Už od 23.988 EUR vrátane DPH. Ku každému si teraz môžete odkupný bonus až 1.500 EUR alebo zimné pneumatiky zdarma alebo havarijné poistenie na rok zdarma a továrenskú záruku na 5 rokov / 200.000 kilometrov.

  Podrobnejšie informácie

 • SERVIS

  Sfordervisná prehliadka Motorcraft len za 99 EUR

  Základná údržba vášho osobného vozidla Ford prevedená vyškolenými technikmi za výhodnú cenu obsahuje: 20-bodovú bezpečnostnú prehliadku, výmenu oleja vrátane výmeny olejového filtra a výmenu vzduchového filtra.

  Podrobnejšie informácie

  Jfordarné príslušenstvo

  Vyberte si z našej limitovanej ponuky jarného príslušenstva určeného nielen pre vozidlá značky Ford. Táto ponuka je platná do 30.6.2018 alebo do vypredania zásob u každého autorizovaného predajcu značky Ford.

  Podrobnejšie informácie

  fordAktualizácie navigačných máp 2018

  Vyrazte tým správnym smerom! S našimi aktualizáciami s podrobným pokrytím Európy pre integrované navigačné systémy vozidiel Ford už určite nezablúdite! Teraz len za 99 EUR vrátane DPH. Ponuka je platná do vypredania zásob.

  Podrobnejšie informácie

Bookmark & Share