Maximálne produktívne vozidlo

Toto vozidlo bolo vytvorené s prihliadnutím na každodenné potreby podnikania v spolupráci s odvetvím výroby karosérií, ktoré uľahčia vaše podnikanie. Päť rôznych dĺžok karosérie Fordu Transit Podvozkov, dva typy kabín a tri rôzne pohony vám v ich vzájomnej kombinácií ponúkajú naozaj obrovský výber.

Takisto úplne nové 2-litrové motory Ford EcoBlue TDCi ešte viac znižujú spotrebu paliva. Široká škála funkcií a technológií v kombinácii s dobre vybavenou kabínou umožňuje mimoriadne jednoduchú jazdu a zvyšuje komfort jazdy. Či už potrebujete auto s uzavretou karosériou, chladiaci box, valník, prenosné dielne, sanitky alebo karavan, podvozok s kabínou vodiča Ford Transit bude vynikajúca voľba.

Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla Ford Transit Podvozky, niektoré pomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým niektoré môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných verziách. Pre konkrétne údaje kontaktujte vášho predajcu Ford

 • VYBERTE SI PODĽA SVOICH POTRIEB

  Sfordtvorený pre akúkoľvek prestavbu a nadstavbu

  Transit Podvozok predstavuje už od svojho uvedenia na trh profesionálnu platformu, na ktorej sa tvoria rôzne prestavby či nadstavby. Naši dizajnéri a inžinieri tesne spolupracujú s týmto priemyselným odvetvím a zabezpečujú, aby sa všetky štandardné typy karosérií a väčšina špecializovaných prestavieb a nadstávb dali jednoducho a pohodlne osadiť s minimálnym množstvom modifikácií.

  fordTransit Podvozok SingleCab

  So širokou ponukou dľžky karosérií vhodných pre rôzne účely, napríklad prepravu tovaru, osôb či špeciálnych nákladov je tým pravým úžitkovým vozidlom. Transit Podvozok SingleCab je ponúkaný s nízkou strechou a možnosťou voľby rázvorov: krátky, stredný,dlhý, redĺžený alebo Jumbo predĺžený.

  fordTransit Podvozok s dvojkabínou DoubleCab

  Aj modelový rad Transit Podvozky DoubleCab ponúka maximálny možný výber týkajúci sa dĺžky nákladu a užitočného zaťaženia.Transit Podvozok DoubleCab je taktiež ponúkaný s nízkou strechou a možnosťou voľby rázvorov: stredný, dlhý, dlhý s predĺženým previsom vzadu alebo Jumbo extra predĺžený

 • INTELIGENTNÝ POHON AWD

  S inteligentným pohonom všetkých kolies

  Keď začne ísť do tuhého, nič sa nevyrovná trakcií všetkých poháňaných kolies. Inteligentný pohon všetkých kolies je k dispozícii pre vybrané varianty dodávky Transit. Tento systém neustále analyzuje úroveň priľnavosti každého kolesa a aktívne rozdeľuje hnaciu silu, aby bola čo najefektívnejšia.

Bookmark & Share