Moderný, funkčný a pohodlný

Úhľadné a moderné línie Transitu Custom urobia na vašich zákazníkov dobrý dojem. Vďaka športovejšiemu a dynamickejšiemu charakteru potvrdzuje, že aj úžitkové vozidlo môže byť atraktívne.

Interiér poskytuje mimoriadny komfort, praktickosť a funkčnosť. Transit Custom ponúka totiž elegantný interiér na úrovni osobných vozidiel v kombinácii s vyššou mierou komfortu, úžasnou praktickosťou pri každodennom používaní a nadštandardným spracovaním.

 • EXTERIÉR

  Efordšte viac flexibility

  Jedinečný Transit Custom sa prispôsobí vášmu podnikaniu. Na výber sú karosárske varianty 2-3 miestny Van, 5-6 miestny DCiVan alebo 8-9 miestne Kombi. Ďalej ponúka výber dvoch dĺžok rázvoru a strechy. Navyše si môžete zvoliť mnoho prvkov výbavy na želanie a širokú škálu príslušenstva.

  fordIntegrovaný strešný nosič

  Jedinečný inovatívny strešný nosič je možné jednoducho sklopiť, keď ho práve nepotrebujete. Okrem toho, že odpadá prácna opakovaná montáž a demontáž ako pri bežných nosičoch, dá sa sklopením nosiča ľahko znížiť celková výška vozidla pod 2 metre. A pretože sa súčasne zníži odpor vzduchu, klesne spotreba paliva aj aerodynamický hluk vozidla.

  ford

  Inovatívny a výkonný

  fordSkvelá kapacita ford

  Praktický a funkčný

  fordPriťahuje pozornosť
  ford

  Moderný štýl

  ford

  Účelový dizajn

  fordMožnosti prepravy ford

  Detail exteriéru

  ford

  Priťahuje pozornosť

  ford

  Praktický a funkčný

  ford

  Možnosti prepravy

  ford

  Detail exteriéru

 • INTERIÉR

  Lfordepšie osvetlenie pre jednoduchšiu prácu s nákladom

  Ak pracujete za zhoršenej viditeľnosti, výkonné a energeticky úsporné osvetlenie nákladového priestoru LED diódami vám príde vhod. Táto súčasť výbavy na želanie je príkladom jednoduchého, ale užitočného zlepšenia pre vašu prácu.

  fordOdolná podlahová krytina

  Ľahko umývateľná podlahová krytina je ponúkaná ako výbava na želanie, takže nemusíte inštalovať dodatočne vlastný kryt podlahy. Špeciálna krytina odoláva opotrebeniu, ľahko sa po nej posúva náklad a jednoducho a rýchlo sa čistí. Pomáha tak udržať zostatkovú hodnotu vozidla na maximálnej úrovni.

  ford

  Pohodlný interiér

  ford

  Informačný displej

  ford

  Priechod v prepážke

  ford

  Nákladný priestor

  fordOdkladacie schránky fordOvládanie klímy fordAutomat SelectShift fordUkotvenie nákladu
 • FARBY KAROSÉRIE

  Pútavé farby, ktoré vyniknú

  Transit Custom má odvážny zovňajšok, ktorý stelesňuje rovnaký dynamický charakter ako kinetický dizajn osobných vozidiel značky Ford. Tieto moderné tvary zdôrazňujú starostlivo vybrané farby karosérie.

  fordFrozen White
  fordRace Red fordBlazer Blue
  fordMoondust Silver fordMagnetic fordPanther Black
  fordDeep Impact Blue
  fordStratosphere
  fordTectonic Silver
Bookmark & Share