Moderný, funkčný a pohodlný

Ku kľúčovým detailom moderného exteriéru patrí výrazná maska chladiča. Ďalším prvkom sú svetlá zvýrazňujúce vzhľad vozidla. V závislosti od stupňa výbavy si môžete vybrať medzi halogénovými svetlami so svetlami denného svietenia a halogénovými projektorovými svetlami s LED denným svietením.

Interiér teraz ponúka mimoriadnu úroveň komfortu a spracovania. Nový Transit Custom ponúka totiž elegantný interiér na úrovni osobných vozidiel v kombinácii so skvelou mierou komfortu, úžasnou praktickosťou pri každodennom používaní a nadštandardným spracovaním.

 • EXTERIÉR

  Efordšte viac flexibility

  Jedinečný Transit Custom sa prispôsobí vášmu podnikaniu. Na výber sú karosárske varianty 2-3 miestny Van, 5-6 miestny DCiVan alebo 8-9 miestne Kombi. Ďalej ponúka výber dvoch dĺžok rázvoru a strechy. Navyše si môžete zvoliť mnoho prvkov výbavy na želanie a širokú škálu príslušenstva.

  fordIntegrovaný strešný nosič

  Jedinečný inovatívny strešný nosič je možné jednoducho sklopiť, keď ho práve nepotrebujete. Okrem toho, že odpadá prácna opakovaná montáž a demontáž ako pri bežných nosičoch, dá sa sklopením nosiča ľahko znížiť celková výška vozidla pod 2 metre. A pretože sa súčasne zníži odpor vzduchu, klesne spotreba paliva aj aerodynamický hluk vozidla.

  ford

  Nový Ford
  Transit Custom

  ford

  Dynamická
  predná maska

  ford

  Denné svietenie
  s LED technológiou

  ford

  Moderný dizajn
  diskov kolies

  ford

  Prístup k nákladu

  ford

  Nový Custom

  ford

  Vyčnieva z davu

  ford

  Výrazný vzhľad

 • INTERIÉR

  Vfordaša kancelária na kolesách

  Flexibilné predné dvojsedadlo pre spolujazdca obsahuje špeciálnu priehradku, do ktorej sa dá schovať napríklad prenosný počítač. Súčasťou sedadla môže byť tiež sklopný stolík s využiteľnou plochou 345x240 mm. Zmestí sa na neho teda prenosný počítač alebo zložka s dokumentmi. Stolík ďalej obsahuje dva držiaky nápojov, drážku na pero a elastický popruh.

  fordUžitočné odkladacie priestory v interiéri

  Nový Transit Custom ponúka množstvo praktických odkladacích priestorov. Dobre dostupná priehradka sa napríklad nachádza priamo v palubnej doske. Krytá uzamykateľná schránka pred spolujazdcom je dosť veľká na dokumenty formátu A4 a môže byť aj osvetlená. Nechýba šikovná schránka na cenné predmety pod sedadlom. A medzi prednými sedadlami sa nachádza sklopný držiak nápojov. Veľké vrecká vo dverách potom obsiahnu napríklad dvojlitrovú fľašu s pitím.

  ford

  Pohodlie
  osobných vozidiel

  ford

  SYNC3 s hlasovým a
  dotykovým ovládáním

  ford

  Kabína bez
  rušivých prvkov


  ford

  Odolný a praktický

  fordNákladový priestor fordSkvelý prístup
 • FARBY KAROSÉRIE

  Pútavé farby, ktoré vyniknú

  Nový Transit Custom má odvážny zovňajšok, ktorý stelesňuje rovnaký dynamický charakter ako kinetický dizajn osobných vozidiel značky Ford. Tieto moderné tvary zdôrazňujú starostlivo vybrané farby karosérie.

  fordFrozen White
  fordRace Red fordBlazer Blue
  fordMoondust Silver fordMagnetic fordAbsolute Black
  fordBlue Metallic fordOrange Glow fordDiffused Silver
Bookmark & Share