Flexibilný Transit Custom

Transit Custom je meradlom hospodárnosti a prepravnej kapacity. Na vašich zákazníkov urobí ten najlepší dojem. Jeho nové motory ponúkajú vyšší výkon aj krútiaci moment a napriek tomu sú úspornejšie.

V komfortnom a odolnom interiéri sa vám bude lepšie a ľahšie pracovať. Vďaka mnohým moderným technológiám vrátane komunikačného systému SYNC s hlasovým ovládaním poslúži kabína aj ako mobilná kancelária. Získate tiež istotu plynúcu z päťhviezdičkového hodnotenia bezpečnosti od Euro NCAP.

Transit Custom je natoľko flexibilný, že vyjde vašim potrebám vždy ústrety, nech podnikáte v akomkoľvek odbore. Ponúka sa v troch variantoch karosérie: Van, DCi Van a Kombi. K dispozícii sú aj dve dĺžky karosérie a dve výšky strechy, rovnako ako niekoľko stupňov výbavy a rôzne individuálne prvky výbavy na želanie. To znamená, že si ľahko vyberiete kombináciu, ktorá bude najlepšie zodpovedať potrebám vášho podnikania.

Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla Ford Transit Custom, niektoré pomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým niektoré môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných verziách. Pre konkrétne údaje kontaktujte vášho predajcu Ford


 • MOŽNOSTI KAROSÉRIE

  Tfordransit Custom Van

  Transit Custom Van je určený predovšetkým na prepravu nákladu. Je vybavený pevnou prepážkou, ktorá oddeľuje nákladný priestor od kabíny. V kabíne potom môžu byť dve samostatné sedadlá alebo tri sedadlá, čiže sedadlo vodiča a dvojlavica. Ďalej si možno vybrať bočné posuvné dvere na jednej strane alebo oboch stranách, zatiaľ čo zadné dvere môžu byť závesné alebo výklopné.

  fordTransit Custom DCi Van

  Vo verzii Transit Custom DCi Van si môžete upraviť pomer medzi priestorom pre cestujúcich a batožinovým priestorom podľa aktuálnej potreby. Flexibilný systém zadných sedadiel obsahuje druhý rad troch sedadiel, takže celkom je možné vo vozidle prepravovať päť alebo šesť osôb. Tieto sedadlá sú koncipované ako jedno samostatné sedadlo a jedno dvojsedadlo. Sedadlá možno úplne vybrať a získať tak v prípade potreby maximálny priestor pre náklad.

  fordTransit Custom Kombi

  Transit Custom Kombi je ešte flexibilnejší ako verzia DCi Van. Umožňuje cez 30 rôznych usporiadaní sedadiel. Je vybavený rovnakým flexibilným systémom zadných sedadiel a navyše obsahuje ešte tretiu radu troch sedadiel. So všetkými sedadlami tak možno prepravovať súčasne až deväť osôb. Sedadlá je možné sklápať či posúvať a vytvoriť tak viac miesta pre náklad. V prípade potreby možno sedadlá aj úplne vybrať a vytvoriť tak maximálny objem nákladového priestoru.

 • MOŽNOSTI PREPRAVY

  Unikátne riešený nákladový priestor

  Nákladový priestor Transitu Custom ponúka obdivuhodné rozmery vo všetkých troch rozmeroch, dĺžke, šírke aj výške. Vďaka tomu do neho naložíte veľké sadrokartónové dosky naležato aj na výšku, tri euro palety a vďaka špeciálnemu priechodu v prepážke i predmety dlhé až 3,4 m. Príkladný je tiež prístup do nákladného priestoru. Transit Custom ponúka jeden z najširších a najvyšších otvorov bočných dverí zo všetkých vozidiel vo svojej triede a najnižšie položenou zadnú nakladacie hranu.

  fordVýber výšky strechy podľa vašich potrieb

  Verzia L1 H1 s namontovanou prepážkou má nákladový priestor s veľkorysom objemom 6 m3, dlhšia verzia L2 H1 ponúka dokonca 6,8 m3. Oba varianty sú k dispozícii aj ako verzia s vysokou strechou H2. Vnútorná výška nákladového priestoru potom dosahuje pôsobivých 1,76 m a objem činí až 8,3 m3 v prípade najvyššej a najdlhšej varianty L2 H2.

  fordNákladový priestor s priechodom pre dlhé predmety

  Nákladový priestor Transitu Custom zväčšuje jedno dômyselné riešenie. Nákladový priestor je od kabíny oddelený celoplošnou prepážkou. Táto prepážka má však pri podlahe výklopný panel. Vďaka tomu je možné aj do verzie s krátkym rázvorom naložiť zadnými dverami predmety dlhé až 3 metre. Vďaka tomuto šikovnému vylepšeniu môžete cenné materiály bezpečne zamknúť v aute.

  Pfordraktickejšie a bezpečnejšie ukotvenie nákladu

  Úchyty pre ukotvenie nákladu sa často nachádzajú na podlahe. Pri zabezpečovaní nákladu k nim však nie je vždy ľahký prístup. Transit Custom má úchyty tesne nad podlahou na stenách nákladového priestoru. Ľahšie sa k nim dostanete, neprekážajú na podlahe a nezostávajú v nich nečistoty. Ďalšie úchytky sa nachádzajú vo výške pása a ramien, každý z nich má nosnosť 30 kilogramov.

Bookmark & Share