Stvorený pre dlhé cesty

Bez ohľadu na to, či máte na palube podnikateľov, turistov alebo školský výlet, s autobusom Ford Transit M2 vás čaká naozaj pohodlná a bezpečná cesta od začiatku do konca. Tisíce hodín práce inžinierov a dizajnérov umožnili vytvoriť bezkonkurenčné auto, ktoré vám umožní vychutnať si cestovanie v najlepšom štýle.

Extrémne priestranný interiér kombinuje množstvo zariadení a technológií známych pre naše osobné automobily. To je to, čo robí Transit Bus vynikajúcou voľbou pre všetkých, ktorí sa podieľajú na preprave ľudí. Vďaka tomu môžete ľahko splniť očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Výberom správneho rázvoru a konfigurácie sedadiel môžete vytvoriť taký autobus, ktorý presne hľadáte.

Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla Ford Transit Bus, niektoré pomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým niektoré môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných verziách. Pre konkrétne údaje kontaktujte vášho predajcu Ford

  • VYBERTE SI PODĽA SVOICH POTRIEB

    Efordšte viac priestoru a všestrannosti

    Transit Bus M2 je k dispozícii v niekoľkých konfiguráciách dĺžok karosérie a sedadiel, ktoré umožňujú odviesť až 17 cestujúcich a vodiča. Bez ohľadu na to, ktorý model si vyberiete, komfort, priestor a všestrannosť sú vlastnosťami štandardného vybavenia.

    Jfordednoduchý prístup

    Rozšírené bočné dvere majú šírku pre dve osoby, takže s nastupovaním naozaj nebudete mať žiadny problém. Pre jednoduchý prístup pasažierov do vyvýšeného vozidla je elektricky výsuvný schodík štandardným vybavením.

Bookmark & Share