Priestranný Tourneo Custom

V Tourneo Custom sa pohodlne usadí až deväť cestujúcich. Flexibilné zadné sedadlá umožňujú až 30 možných konfigurácií sedadiel. Variant L2 s dlhým rázvorom potom ponúka ešte viac priestoru pre batožinu. Nový rad motorov Ford Ecoblue 2.0 má vyšší výkon aj krútiaci moment, ale menšiu spotrebu a emisie ako doteraz.

Keď pripočítate rozsiahlu bezpečnostnú výbavu, maximálny počet piatich hviezdičiek Euro NCAP a celý rad inteligentných asistenčných technológií, zistíte, že flexibilný a priestranný Ford Tourneo Custom je možno
tou najlepšou voľbou pre prepravu vašej rodiny alebo priateľov a ich batožiny.

Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla Ford Tourneo Custom, niektoré pomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým niektoré môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných verziách. Pre konkrétne údaje kontaktujte vášho predajcu vozidiel Ford

 • MOŽNOSTI PREPRAVY

  Inovatívny systém zadných sedadiel

  Nové flexibilné zadné sedadlá umožňujú nastavenie do 30 rôznych konfigurácií. Napríklad sedadlo, ktoré nie je obsadené môžete sklopiť a posunúť dopredu, čím získate ďalší priestor pre batožinu. Alebo ak potrebujú cestujúci stolík, možno sklopiť ľubovoľné sedadlo tak, že vznikne vodorovná plocha. A napokon, ak potrebujete maximálny priestor pre náklad, môžete zadné sedadlá úplne vybrať. Cestujúcim ponúkajú sedadlá maximálne pohodlie a to predovšetkým s výbavou na želanie ako sú sklopné sedadlá, lakťové opierky či kožené poťahy. Sedadlá sú tiež vybavené úchytmi detských sedačiek ISOFIX.

  fordNové, pohodlnejšie predné sedadlá

  Sedadlo vodiča je plne nastaviteľné, rovnako ako volant, takže ľahko nájdete optimálnu pozíciu. Je tu tiež vstavaná lakťová opierka a k dispozícii sú aj nastaviteľná bedrová opierka a vyhrievanie sedadiel. Sedadlá spĺňajú všetky požiadavky na ich maximálnu odolnosť, ale súčasne ponúkajú rovnakú úroveň pohodlia ako osobné automobily Ford. Či už teda budete auto využívať k dlhým alebo krátkym cestám, v pohodlných sedadlách sa budete cítiť lepšie.

  fordĽahký prístup zo všetkých strán

  Tourneo Custom je štandardne vybavené dvojicou bočných posuvných dverí so stupačkami pre jednoduchý nástup do vozidla. Zadná plošina uľahčuje prístup do zadného priestoru pre batožinu. Nastupovanie do vozidla je tak veľmi konfortné a je predzvesťou skvelého usadnutia do pohodlných sedadiel.

  Ifordntegrovaný strešný nosič

  Jedinečný inovatívny strešný nosič je možné jednoducho sklopiť, keď ho práve nepotrebujete. Okrem toho, že odpadá prácna opakovaná montáž a demontáž ako pri bežných nosičoch, dá sa sklopením nosiča ľahko znížiť celková výška vozidla pod 2 metre. A pretože sa súčasne zníži odpor vzduchu, klesne spotreba paliva aj aerodynamický hluk vozidla.Nosič má tiež úctihodnú nosnosť až 130 kilogramov.

 • MOŽNOSTI KAROSÉRIE

  Dfordve dĺžky atraktívnej karosérie

  Tourneo Custom je k dispozícii v osemmiestnej alebo deväťmiestnej konfigurácii. Zákazníci si môžu vyberať aj z dvoch dĺžok rázvoru vozidla, pričom obe poskytujú dostatok priestoru pre všetkých cestujúcich aj ich batožinu. Model s predĺženým rázvorom potom ponúka ešte viac úložného priestoru za tretím radom sedadiel. Takisto vďaka výške pod dva metre spĺňa typické obmedzenia pre vjazd do podzemných či krytých garáží.

  fordTourneo Custom L1 s krátkym rázvorom

  Ponúkne rázvor 2933 mm, celkovú dĺžku 4970 mm a sedenie pre 8 až 9 cestujúcich. Ak vyberiete všetky sedadlá pre cestujúcich, získate nákladový priestor s objemom 6,0 m3. Ak sú všetky sedadlá na svojom mieste, je dĺžka priestoru za tretím radom sedadiel 665 mm.

  fordTourneo Custom L2 s dlhým rázvorom

  Ponúkne rázvor 3300 mm, celkovú dĺžku 5340 mm a sedenie pre 8 až 9 cestujúcich. Ak vyberiete všetky sedadlá pre cestujúcich, získate nákladový priestor s objemom 6,8 m3. Ak sú všetky sedadlá na svojom mieste, je dĺžka priestoru za tretím radom sedadiel 1032 mm.

Bookmark & Share