Aktuálna ponuka pre Tourneo Custom

Ak máte záujem o detailné informácie o cenách a výbavách modelu nový Ford Tourneo Custom, prezrite si nižšie našu aktuálnu ponuku. Nájdete tam aj ponuku financovania ušitú práve pre tento model. Môžete tiež navštíviť vášho najbližšieho autorizovaného predajcu a informovať sa o najlepších ponukách.

 • NOVÝ TOURNEO CUSTOM

  Vyberte si svoj nový Tourneo Custom

  Nový Tourneo Custom vo výbave Trend už od 28.580 EUR bez DPH
  Už od 34.296 EUR vrátane DPH. Trend predstavuje najdostupnejší model z ponuky vozidiel nový Tourneo Custom. Napriek tomu sa pýši model Trend veľkorysou sériovou výbavou a mnohými zaujímavými technickými riešeniami.
  Nový Tourneo Custom vo výbave Titanium už od 31.180 EUR bez DPH
  Už od 37.416 EUR vrátane DPH. K pôsobivej výbave štandardného modelu nový Tourneo Custom s komfortne vybavenou kabínou a flexibilným nákladným priestorom pridáva výbava Titanium celý rad ďalších položiek výbavy.
  Nový Tourneo Custom vo výbave Sport už od 34.680 EUR bez DPH
  Už od 41.616 EUR vrátane DPH. Pôsobivý na prvý pohľad v exteriéri a množstvo technických inovácii v interiéri, skvelé skĺbenie pôsobivého dizajnu a tých najmodernejších technológii, to je nový Tourneo Custom vo výbave Sport.

  Podrobné informácie o cenách, špecifikáciach a výbavách
  nového Tourneo Custom nájdete v príslušnom cenníku

  Pozrite si aj našu aktuálnu ponuku skladových vozidiel
  bez čakania, ktorú nájdete v sekcií skladové vozidlá

 • MOŽNOSTI FINANCOVANIA

  Financovanie šité na mieru

  V prípade záujmu o konkrétnu ponuku financovania sa obráťte na office@impuls-leasing.sk.
  K vypracovaniu ponuky uveďte cenu a špecifikáciu vozidla podľa Vášho výberu, preferovaný spôsob financovania, dobu nájmu a požadovanú akontáciu, prípadne aj požiadavky k poisteniu vozidla.

  Finančný lízing Summit Finance
  Dostupný pre spotrebiteľov aj právnické osoby. Ponúka fixnú úrokovú sadzbu po celú dobu trvania zmluvy, výhodné poistné sadzby KASKO a PZP prostredníctvom Allianz SP, UNIQA a Komunálna poisťovňa, výhodné sadzby pripoistenia finančnej straty GAP prostredníctvom Allianz SP a Colonnade Insurance.
  Produkty finančného lízingu
  Mesačné splátky
  Akontácia od 10% do 60%, doba trvania zmluvy od 36 do 60 mesiacov
  Ročné splátky bez navýšenia so spracovateľským poplatkom
  Tretiny, štvrtiny, pätiny
  Ročné splátky bez spracovateľského poplatku
  Tretiny, štvrtiny, pätiny
  Úver Summit Finance
  Dostupný len právnickým osobám, nie spotrebiteľom. Ponúka fixnú úrokovú sadzbu po celú dobu trvania zmluvy, výhodné poistné sadzby KASKO a PZP prostredníctvom Allianz SP, UNIQA a Komunálna poisťovňa, výhodné sadzby pripoistenia finančnej straty GAP prostredníctvom Allianz SP a Colonnade Insurance.
  Produkty úveru
  Mesačné splátky
  Platba vopred od 15% do 60%, doba trvania zmluvy od 12 do 60 mesiacov
  Ročné splátky bez spracovateľského poplatku
  Tretiny, štvrtiny, pätiny
  Ročné splátky bez spracovateľského poplatku
  Tretiny, štvrtiny, pätiny
  Operatívny leasing Summit Finance
  Dostupný pre spotrebiteľov aj právnické osoby, bez akontácie, fixná úroková sadzba po celú dobu trvania zmluvy, mesačné splátky obsahujú aj dohodnuté služby ako napríklad poistenie, náhradné pneumatiky, servisné prehliadky, bez starostí s odkupom, riziko zostatkovej hodnoty nesie IMPULS-LEASING.
Bookmark & Share