Aktuálna ponuka pre nový Ranger

Ak máte záujem o detailné informácie o cenách a výbavách modelu nový Ford Ranger, prezrite si nižšie našu aktuálnu ponuku. Nájdete tam aj ponuku financovania ušitú práve pre tento model. Môžete tiež navštíviť vášho najbližšieho autorizovaného predajcu a informovať sa o najlepších ponukách.

 • AKTUÁLNA PONUKA

  Skutočne funkčný a praktický pick-up

  Ford Ranger vo výbave XLS už od 25.590 EUR bez DPH
  Sada OFF-ROAD Protect v cene 1.590 EUR vo výbave XLS zdarma

  Už od 30.708 vrátane DPH. Sada OFF-ROAD zahŕňa 16" pneumatiky All Terain, plastovú vaňu do nákladového priestoru, predné svetlomety do hmly a tlmič veka nákladového priestoru. Súčasťou je aj originálna záruka Ford Protect na 5 rokov alebo 150.000 km.

  Podrobné informácie o cene, špecifikácií a výbave XLS
  nájdete v cenníku verzie XLS

  Vyberte si svoj nový Ranger

  Nový Ranger XL od 19.990 EUR bez DPH
  Už od 23.988 EUR vrátane DPH. Praktický a odolný je nový Ranger vo výbave XL. Ale tiež aximálne komfortný. K dispozícii je v týchto konfiguráciach karosérie a pohonu: Single Cab 4x2 aj 4x4, RAP Cab 4x4, Double Cab 4x4.
  Nový Ranger XLT od 26.970 EUR bez DPH
  Už od 32.364 EUR vrátane DPH. Nový Ranger vo výbave XLT Vám poskytne suverénny výkon na ceste aj v teréne, bez ohľadu na jeho náročnosť. K dispozícii je v konfigurácii karosérie a pohonu RAP Cab 4x4 a Double Cab 4x4.
  Nový Ranger Limited od 29.910 EUR bez DPH
  Už od 35.892 EUR vrátane DPH. Nový Ranger Limited bol zrodený, aby vás doviezol v maximálnom luxuse a pohodlí trebárs aj na koniec sveta. K dispozícii je v konfigurácii karosérie a pohonu RAP Cab 4x4 a Double Cab 4x4.
  Nový Ranger Wildtrak od 33.490 EUR bez DPH
  Už od 40.188 EUR vrátane DPH. Je neprekonateľný na ceste aj v teréne, s luxusným interiérom s Alcantarou a nezameniteľnými športovými detailmi. K dispozícii je v konfigurácii karosérie a pohonu Double Cab 4x4.

  Podrobné informácie o cenách, špecifikáciach a výbavách
  nového Fordu Ranger nájdete v modelovom cenníku

  Pozrite si aj našu aktuálnu ponuku skladových vozidiel bez
  čakania, ktorú nájdete v sekcií skladové vozidlá

 • MOŽNOSTI FINANCOVANIA

  Financovanie šité na mieru

  V prípade záujmu o konkrétnu ponuku financovania sa obráťte na office@impuls-leasing.sk
  K vypracovaniu ponuky uveďte cenu a špecifikáciu vozidla podľa Vášho výberu, preferovaný spôsob financovania, dobu nájmu a požadovanú akontáciu, prípadne aj požiadavky k poisteniu vozidla.

  Finančný lízing Summit Finance
  Dostupný pre spotrebiteľov aj právnické osoby. Ponúka fixnú úrokovú sadzbu po celú dobu trvania zmluvy, výhodné poistné sadzby KASKO a PZP prostredníctvom Allianz SP, UNIQA a Komunálna poisťovňa, výhodné sadzby pripoistenia finančnej straty GAP prostredníctvom Allianz SP a Colonnade Insurance.
  Produkty finančného lízingu
  Mesačné splátky
  Akontácia od 10% do 60%, doba trvania zmluvy od 36 do 60 mesiacov
  Ročné splátky bez navýšenia so spracovateľským poplatkom
  Tretiny, štvrtiny, pätiny
  Ročné splátky bez spracovateľského poplatku
  Tretiny, štvrtiny, pätiny
  Úver Summit Finance
  Dostupný len právnickým osobám, nie spotrebiteľom. Ponúka fixnú úrokovú sadzbu po celú dobu trvania zmluvy, výhodné poistné sadzby KASKO a PZP prostredníctvom Allianz SP, UNIQA a Komunálna poisťovňa, výhodné sadzby pripoistenia finančnej straty GAP prostredníctvom Allianz SP a Colonnade Insurance.
  Produkty úveru
  Mesačné splátky
  Platba vopred od 15% do 60%, doba trvania zmluvy od 12 do 60 mesiacov
  Ročné splátky bez spracovateľského poplatku
  Tretiny, štvrtiny, pätiny
  Ročné splátky bez spracovateľského poplatku
  Tretiny, štvrtiny, pätiny
  Operatívny leasing Summit Finance
  Dostupný pre spotrebiteľov aj právnické osoby, bez akontácie, fixná úroková sadzba po celú dobu trvania zmluvy, mesačné splátky obsahujú aj dohodnuté služby ako napríklad poistenie, náhradné pneumatiky, servisné prehliadky, bez starostí s odkupom, riziko zostatkovej hodnoty nesie IMPULS-LEASING.
Bookmark & Share