Poctivý pick-up do každého terénu

Nový Ford Ranger je naozaj všestranný pick-up použiteľný do každého terénu. Oproti svojmu predchodcovi vám ponúkne ešte viac. Prináša totiž mnohé dizajnové, praktické a technické vylepšenia. K osvedčenej praktickosti tak pridáva nevídanú dynamiku a hospodárnosť, paletu pozoruhodných technológií a moderný dizajn s robustným výzorom, ale pritom prepracovaný do najmenších detailov.

Keďže tento materiál obsahuje prehľad vlastností vozidla nový Ford Ranger, niektoré pomínané prvky môžu byť súčasťou štandardnej výbavy vo všetkých verziách modelu, kým niektoré môžu byť k dispozícii len za príplatok alebo len vo vybraných verziách. Pre konkrétne údaje kontaktujte vášho predajcu Ford

 • HLAVNÉ PRVKY VÝBAVY

  MfordIMORIADNE ROBUSTNÝ

  Nový Ranger môže uviezť až 1274 kg, utiahne príves s hmotnosťou až 3,5 tony a bol zostrojený pre brodenie až do hĺbky 800 mm. Nový Ranger sa nezastaví pred ničím. Môžete sa na neho spoľahnúť za každých podmienok. Zvládne aj tú najťažšiu prácu a v každodennej prevádzke vám aj vašim spolucestujúcim sprostredkuje mimoriadny zážitok z jazdy.

  fordEŠTE INTELIGENTNEJŠÍ

  Systém Ford SYNC 3, adaptívny tempomat, varovanie pred opustením jazdného pruhu so systémom pre navrátenie do jazdného pruhu, rozpoznávanie dopravných značiek alebo sledovanie bdelosti vodiča, to všetko sú významné nové prvky výbavy. Takisto zdokonalené motory a prevodovky stoja za priaznivými hodnotami spotreby paliva a emisií CO2.

  fordFORD SYNC 3

  Vďaka systému Ford SYNC 3 v novom Forde Ranger môžete ovládať hudbu, váš telefón, navigačný systém a klimatizáciu hlasovými pokynmi v niektorom zo svetových jazykov alebo prostredníctvom 8" farebného dotykového displeja. Takisto môžete počúvať rádio, CD, hudbu uloženú na USB alebo prenášanú bezdrôtovo cez rozhranie Bluetooth.

  ZfordABEZPEČENIE NÁKLADU

  Nákladový priestor pojme štandardnú europaletu, všetko vaše náradie alebo vybavenie na víkend v prírode. Má aj celý rad prvkov na zabezpečenie nákladu, ktoré zodpovedajú normám DIN: robustné oká, ochranný rám a na niektorých modeloch aj lištu s posuvnými okami pre uchytenie nákladu. Zadné čelo korby vozidla je možné manuálne uzamknúť.

 • MOŽNOSTI KAROSÉRIE

  Vyberte si svoj nový Ranger

  Kolegovia, rodina, priatelia, v novom Forde Ranger sa nájde miesto pre všetkých. Je rovnako priestranný ako doteraz, ale ešte lepšie vybavený. Vy aj vaši spolucestujúci tak budete cestovať bezpečne aj komfortne.Vyberať môžete zo štyroch stupňov výbavy a nasledovných troch variantov kabíny:

  Rfordanger Single Cab

  Dvojdverový Single Cab ponúka veľmi praktický priestor pre dve osoby v kombinácii s mimoriadnou prepravnou kapacitou. Jeho nákladný priestor má rozmery 2317 x 1560 mm a ponúka maximálna nosnosť až do 1208 kg.

  fordRanger RAP Cab

  RAP Cab má dvoje štandardné predné dvere a dvoje menšie, vzadu zavesené zadné dvere pre pohodlný prístup do priestoru za prednými sedadlami. Nákladný priestor má rozmery 1847 x 1560 mm a maximálnu nosnosť až do 1114 kg.

  fordRanger Double Cab

  Double Cab má štvoricu plnohodnotných dverí a ponúka až piatich ľuďom pohodlie porovnateľné s osobnými vozidlami. Veľké zadné dvere uľahčujú prístup k zadným sedadlám, kde cestujúci nájdu najväčší priestor pre nohy v tejto triede. Nákladný priestor má 1549 x 1560 mm a nosnosť až do 1096 kg.

Bookmark & Share